Mala len pár dní, keď ju slávny Gott ukázal svetu ako malú princeznú! Jeho najmladšia dcérka oslávila 16, takto sa zmenila Nelly Sofie Gottová

Je to len pár týždňov, čo jej staršia sestra dovŕšila plnoletosť. Teraz si narodeninovú oslavu užila aj Nelly Sofie Gottová - najmladšia dcéra zosnulej českej speváckej legendy Karla Gotta.

29.05.2024 00:00
Karel Gott a jeho manželka Ivana Gotová na... Foto:
Český spevák Karel Gott a jeho manželka Ivana Gotová na zábere z júna 2008, keď na svet prišla ich druhá dcérka Nelly Sofie.
debata

Do osemnástky si síce bude musieť ešte počkať, v utorok 28. mája však Nelly oslávila šestnáste narodeniny. Oslavu veku, ktorý je v mnohých krajinách vnímaný ako pomyselné prekročenie Prahu detstva smerom k dospelosti, si však Nelly Sofie užila v súkromí a s najbližšími. Je to vlastne celkom v kontraste s tým – aký príchod na svet sympatická plavovláska „dostala do vienka“ od slávnych rodičov.

karel gott, charlotta Čítajte viac Už má 18! Pyšný otecko Karel Gott ukázal dcérku svetu krátko po narodení. Takto rástla jeho Charlottka

Podobne ako aj staršiu sestru Charlotte Ellu ju po príchode na svet ukázali verejnosti pred dverami pôrodnice. Dvojica sa tak chcela vyhnúť prenasledovaniu paparazzov a poľovaniu na prvé zábery ich druhého potomka. Momentky spred pôrodnice v pražskom Podolí však trochu pripomínajú zábery, na aké je človek zvyknutý v prípade britskej kráľovskej rodiny.

Český spevák Karel Gott a jeho manželka Ivana...
Karel Gott a manželkou a dcérami v roku 2014 -...
+3Karel Gott a manželkou a dcérami v roku 2010 -...

To je konieckoncov spôsob, ktorý vdova Ivana Gottová a jej dve ratolesti volia takmer pravidelne. Napriek vysokému záujmu médií a verejnosti o ich osoby sa snažia strážiť si súkromný život a Ivana Gottová starostlivo „chráni“ ešte stále aj obe dcéry. Zároveň ich však obe vedie k záľubám, ktoré sú podporené aj zdedeným talentom.

zväčšiť Ivana Gottová, Charlotte Ella Gottová, Nelly... Foto: Profimedia
636608333 Ivana Gottová, Charlotte Ella Gottová, Nelly Sofie Gottová na premiére dokumentu KAREL v pražskom kine Slovanský dům.

Zatiaľ čo staršia Charlotte Ella sa prejavila predovšetkým ako speváčka, jej mladšej sestre sa darí na hereckom poli. Zahrala si v rozprávke Anjel pána 2, ale aj projekte Keď draka bolí hlava. V ňom – podobne ako v muzikáli Antoinetta – vystupovali aj so staršou sestrou spoločne. Hoci Karel Gott zomrel v roku 2019, s oboma dcérkami stihol ešte nakrúcanie spomenutej rozprávky Keď draka bolí hlava.

Ivana Gottová Čítajte viac Ivana Gottová prekvapila, fanúšikov vpustí do intímneho súkromia Karla Gotta. Tvrdé slová jej adresuje jeho prvá dcéra

Gott v jednom zo svojich starších rozhovorov priznal, že by túžil obe svoje najmladšie ratolesti priviesť k oltáru. To sa mu, bohužiaľ, nepodarilo.

Karel Gott s dcérou Charlotte Ellou v októbri...
Karel Gott s Ivanou Macháčkovou a dcérou...
+10Karel Gott, Ivana Gottová a Charlotte Ella...
Pozrite si tiež
Na mŕtve telá nezabudnem, eufória z výstupu na Everest ma zaplavuje doteraz. Vrchol bol cesta dolu, hovorí prvá Slovenka na najvyššej hore sveta
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #narodeniny #oslava #Karel Gott #Nelly Sofie Gottová

+ Zabúdate na zeleninu, má to zlý vplyv na váš organizmus.
Nenechajte sa v práci vytočiť, bude to mať trvalé...

+ Skúsili ste už otužovanie? Vaše telo sa poriadne zregeneruje.
Pravidelné prestávky počas dňa obnovujú energiu...