93-ročný magnát Rupert Murdoch sa oženil! Svadobné fotky? Veľká romantika, pozrite sa na novomanželov

93-ročný mediálny magnát Rupert Murdoch sa po piaty raz oženil, vo svojej kalifornskej vinici si v sobotu vzal 67-ročnú bývalú molekulárnu biologičku Jelenu Žukovovú.

03.06.2024 09:11
murdoch Foto:
93-ročný Rupert Murdoch sa oženil so 67-ročnou Jelenou Žukovovou - ich svadobné foto.
debata (5)

Americký magnát austrálskeho pôvodu bol ženatý štyrikrát, naposledy s herečkou a modelkou Jerry Hallovou. S predchádzajúcou manželkou Wendi Dengovou bol Murdoch 14 rokov, majú spolu dve dcéry a rozviedli sa v roku 2013. Miliardár, ktorý je považovaný za jedného z najvplyvnejších ľudí sveta, má celkovo šesť potomkov.

93-ročný Rupert Murdoch sa oženil so 67-ročnou...
93-ročný Rupert Murdoch sa oženil so 67-ročnou...
+293-ročný Rupert Murdoch sa oženil so 67-ročnou...

O Murdochovom vzťahu so Žukovovou sa špekulovalo odvtedy, čo magnát vlani v apríli prekvapivo odvolal svoje zásnuby s modelkou a bývalou policajnou kaplánkou Ann Lesley Smithovou. So svojou súčasnou manželkou sa zasnúbil tento rok na jar.

zväčšiť 93-ročný Rupert Murdoch sa oženil so 67-ročnou... Foto: Profimedia
murdoch 93-ročný Rupert Murdoch sa oženil so 67-ročnou Jelenou Žukovovou vo viniciach v Bel-Air.

Žukovovú stretol Murdoch na rodinnom stretnutí organizovanej jeho exmanželkou Wendi Dengovou. Žukovová je pôvodom z Ruska, ale vyše 30 rokov žije v Spojených štátoch. S Dengovou, ktorá sa narodila v Číne, má Murdoch veľmi dobré vzťahy. Exmanželka ho často pozýva na rodinné akcie, kde sú aj ich dcéry Chloe a Grace.

Vlani na jeseň Murdoch odstúpil z čela správnych rád svojich spoločností Fox Corp a News Corp. Ukončil tak zhruba sedemdesiatročnú kariéru, počas ktorej vybudoval mediálne impérium siahajúce od Austrálie po Spojené štáty. Patrí do neho okrem iného americká televízna sieť Fox, britský list The Times, britský bulvárny denník The Sun či americký finančný list The Wall Street Journal (WSJ).

© Autorské práva vyhradené

5 debata chyba
Viac na túto tému: #svadba #Rupert Murdoch

+ Dajte svoj život do rovnováhy aj čo sa týka zdravého životného štýlu.
Sledujte trh, aby ste mali prehľad o...

+ Navštevujte pravidelne lekára, aby ste mali prehľad. Kontrola je dôležitá.
Odkladajte si časť príjmu, aby ste...