Brad Pitt je spokojný po boku krásnej Ines! Nešťastná situácia okolo jeho dcéry Shiloh? Slávny herec je informovaný a ...

Zbožňovaný idol a jeho deti? Shiloh mu uštedrila ranu pod pás.

04.06.2024 08:20
Brad Pitt Foto: ,
Herec Brad Pitt.
debata (1)

Shiloh Jolie-Pitt, prvá spoločná biologická dcéra niekdajších hollywoodskych manželov Angeliny Jolieovej a Brada Pitta, sa rozhodla zbaviť otcovho priezviska, ako sme na stránke Pravda.sk informovali pred pár dňami. Americký bulvárny portál TMZ.com uviedol, že k podaniu dokumentu na úrady malo dôjsť len pred pár dňami – presne 27. mája. Tento dátum nie je náhodný – ide totiž o deň narodenia Shiloh, ktorá 27. mája 2024 oficiálne dosiahla osemnásť rokov. Odteraz bude používať meno Shiloh Jolie namiesto doterajšieho Shiloh Jolie-Pitt.

Brad Pitt Čítajte viac Brad Pitt a jeho krásna Ines! Herec má za sebou ďalší krok smerom k vážnemu vzťahu

Tento krok nasledoval krátko po tom, ako jej mladšia sestra Vivienne Jolie-Pitt (15) nedávno vystúpila v divadelnej produkcii iba pod menom Vivienne Jolie. Ako na tieto rozhodnutia svojich dcér reaguje samotný Brad Pitt?

brad pitt Čítajte viac Si strašná ľudská bytosť... Desivé vety adoptívneho syna Brada Pitta nezostali bez odozvy

Podľa najnovších informácií, ktoré cituje magazín „People“, je Brad Pitt o kroku Shiloh „informovaný a nahnevaný“. Pre otca šiestich detí ide o úder pod pás. Citovaný zdroj ďalej uvádza, že Brad Pitt bol pri narodení Shiloh šťastný ako nikdy predtým. Veľmi si prial dcéru a jej narodenie bolo pre neho splneným snom. „Fakt, že stráca kontakt so svojimi deťmi, je pre Brada Pitta veľmi bolestivý. Miluje svoje deti a veľmi mu chýbajú. Je nesmierne smutný,“ dodáva zdroj. Aj keď je so svojou aktuálnou partnerkou Ines de Ramon spokojný, situácia okolo jeho detí mu spôsobuje veľkú bolesť.

zväčšiť Ines de Ramon, návrhárka šperkov. Foto: Profimedia
Ines de Ramon Ines de Ramon, návrhárka šperkov.

Brad Pitt a Angelina Jolie majú spolu šesť detí: Maddoxa (22), Zaharu (19) a Paxa (20), ktoré sú adoptované. Shiloh a dvojičky Knox a Vivienne sú ich biologické deti. Dvojica sa spoznala počas natáčania filmu Pán a pani Smithovci v roku 2005. V septembri 2016 podala Angelina Jolie žiadosť o rozvod. Právne spory medzi niekdajšími manželmi pretrvávajú dodnes.

Herec Brad Pitt na zábere z roku 1988.
Herec Brad Pitt na zábere z roku 1989.
+27Brad Pitt v roku  1990 v seriáli Glory Days.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Brad Pitt #Shiloh Jolie-Pitt

+ Počas dňa vás prepadne melanchólia, ktorá sa môže zmeniť až na depresiu.
Kolegyňu, ktorá sa vám...

+ Konzumujte viac vitamínov, aby ste podporili imunitu. Výživa je základ.
Starosti nepretriasajte pred...