Pred rokom v nich Zuzana Čaputová žiarila na krásnej momentke s Kate! Obľúbené šaty prezidentky dostali šancu aj pri Macronovi

V máji 2023 vznikla výnimočná momentka prezidentky Zuzany Čaputovej s britskou princeznou Kate v Buckinghamskom paláci.

07.06.2024 11:39
debata (14)

Dámy sa stretli v predvečer korunovácie kráľa Karola III. na recepcii v Buckinghamskom paláci. Princezná Kate bola po boku panovníka hostiteľkou banketu a fotograf ju zachytil v príjemnom rozhovore so Zuzanou Čaputovou. Momentka zaujala nielen srdečnou atmosférou, ktorá z nej sršala, ale aj zaujímavým farebným kontrastom, o ktorý sa postarali šaty oboch dám. Zatiaľ, čo britská princezná stavila na výrazný odtieň kráľovskej modrej, prezidentka siahla takisto po sýtej farbe, do Buckinghamského paláca prišla v šatách výraznej fialovej farby (preklikať šipkou).

Zdá sa, že práve model šiat, ktoré mala Zuzana Čaputová na spomínanej recepcii, patrí k jej obľúbeným. Objavila sa v nich aj na aktuálnych záberoch, ktoré vznikli vo Francúzsku, kde sa na pozvanie francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona zúčastnila na oslavách 80. výročia vylodenia spojencov v Normandii.

zväčšiť Brigitte Macron, prezidentka SR Zuzana Čaputová... Foto: Profimedia
caputová Brigitte Macron, prezidentka SR Zuzana Čaputová a jej partner Juraj Rizman a francúzsky prezident Emmanuel Macron v Ver-sur-Mer na oslavách 80. výročia vylodenia spojencov v Normandii.

Čaputová na sever Francúzska pricestovala počas štvrtka aj so svojím partnerom Jurajom Rizmanom. Na záberoch dvojica pózuje po boku prezidenta Emmanuela Macrona a jeho manželky Brigitte Macronovej. Tá na oslavy vylodenia volila bledé tóny.

Prezidentka SR Zuzana Čaputová a jej partner...
Brigitte Macron, prezidentka SR Zuzana Čaputová...
+4Kráľovná Camilla a Brigitte Macron na oslavách...

Princezná Kate sa na oslavách vylodenia spojencov v Normandii tento rok nezúčastnila ani v britskom Portsmouthe, ani vo francúzskom Ver-sur-Mer, kde sa oslavy za prítomnosti niektorých členov britskej kráľovskej rodiny konali. Z verejného života sa stiahla potom, čo v marci oznámila, že ju čaká preventívna chemoterapia. Lekári jej v tom čase diagnostikovali rakovinu.

Camilla Čítajte viac Takto členov kráľovskej rodiny často nevidieť! Kráľovná Camilla slzy neudržala, emócie prevalcovali aj Karola III.

„Recyklovanie“ modelov šiat si práve u princeznej Kate zvlášť všíma britská tlač a oceňuje ho. Manželka princa Williama má mnoho kúskov, v ktorých ju na oficiálnych podujatiach vídať častejšie – ide najmä o modely z dielne jej obľúbenej návrhárky Jenny Packhamovej, ale aj exkluzívne šaty Alexander McQueen či Oscar De La Renta.

Kráľ Karol III. a kráľovná Camilla na oslavách...
Kráľ Karol III. a kráľovná Camilla na oslavách...
+8Kráľ Karol III. a kráľovná Camilla na oslavách...

© Autorské práva vyhradené

14 debata chyba
Viac na túto tému: #princezná Kate #Zuzana Čaputová #vylodenie v Normandii

+ Bolesti chrbtice začnite riešiť, sedavé zamestnanie vám nepomáha.
Mierne stagnovanie je prirodzené, nebudete na...

+ Navštevujte pravidelne lekára, aby ste mali prehľad. Kontrola je dôležitá.
Odkladajte si časť príjmu, aby ste...