Frontman kapely Scooter sa ako čerstvý 60-nik oženil! Tu je jeho nevesta, mladšia o 37 rokov

Počas víkendu si v poradí tretiu svadbu vystrojil H.P. Baxxter, frontman legendárnej nemeckej kapely Scooter.

10.06.2024 00:00
H. P. Baxxter Foto:
Spevák H. P. Baxxter z kapely Scooter.
debata (2)

So svojou partnerkou, študentkou Sarou Bakhshovou (23), si povedali „áno“ na ostrove Sylt. Ako píše nemecký Bild, svadba sa konala pod holým nebom počas daždivého dňa, ale pár žiaril šťastím, keď ruka v ruke opúšťal kostol.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa H.P. Baxxter (@hpbaxxterofficial)

Sara, ktorá je o 37 rokov mladšia ako H.P. Baxxter, je jeho treťou manželkou. Ako zdôraznil spevák pre denník „Bild“, Sara je jeho treťou a poslednou manželkou. „Toto je moja tretia a posledná svadba. Viac ich už nechcem.“

Dojímavý okamih počas obradu, keď Saru priviedol k oltáru jej otec, dojal Baxxtera k slzám. „Vtedy som naozaj musel bojovať,“ priznal po obrade. Príchod na svadbu bol pôsobivý. Ženích dorazil v čiernom Rolls-Royce, zatiaľ čo nevesta dorazila v tmavom vane. H.P. Baxxter a Sara Bakhsh sa zoznámili v hamburskej krčme „Zwick“. Obaja si okamžite padli do oka a čoskoro sa ich prvé spoločné fotografie objavili na Baxxterovom Instagrame.

zväčšiť Spevák H. P. Baxxter z kapely Scooter  a jeho... Foto: ČTK / imago stock&people / Christoph Hardt
H. P. Baxxter Spevák H. P. Baxxter z kapely Scooter a jeho partnerka, dnes už manželka, Sara Bakhsh na zábere z januára 2024.

Formácia Scooter vznikla na základoch synthpopovej kapely Celebrate the Nun, v ktorej sa v roku 1986 zišli H. P. Baxxter (vlastným menom Hans Peter Geerdes) a Rick J. Jordan. V roku 1989 sa v Hamburgu zoznámili s manažérom Jensom Thelom, s ktorým najskôr vytvorili remixovú skupinu Loop a v roku 1993 skupinu Scooter.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #svadba #H.P. Baxxter

+ Skúsili ste už otužovanie? Vaše telo sa poriadne zregeneruje.
Pravidelné prestávky počas dňa obnovujú energiu...

+ V tomto mesiaci môžete zabudnúť na chrípku či iné choroby.
Budovanie pozitívnych vzťahov s kolegami podporuje...