Dokonalá Brazílčanka ho opantala na prvý pohľad! McConaughey jej vyznáva lásku, je s ňou takmer 20 rokov

Herec Matthew McConaughey patrí v Hollywoode k svetlým výnimkám, aspoň čo sa jeho manželstva týka.

11.06.2024 00:00
Camila Alves Foto:
Camila Alves a Matthew McConaughey v roku 2024 na Vanity Fair Oscar Party.
debata (1)

So svojou krásnou manželkou, brazílskou modelkou Camilou Alves, oslávili 12. výročie svadby. Herec, ktorého na Instagrame sleduje 10 miliónov fanúšikov, sa spoločným záberom pochválil, pózuje na ňom v kovbojskom klobúku.

McConaughey jemne bozkáva Camilu na čelo a drží jej tvár vo svojich rukách. „Ďakujem“ a pridal hashtag „happyanniversary“.

Matthew McConaughey (54) a Camila Alves (41) sa stretli v roku 2006 v istom klube. Pre McConaugheya išlo o lásku na prvý pohľad, ako prezradil v roku 2016 v rozhovore pre magazín People. „Z rohu som videl, ako sa asi šesť metrov predo mnou pohybuje úžasná postava,“ spomínal si oscarový herec. „Vtedy som si povedal: ‚Zodvihni zadok zo stoličky a získaj ju‘. Od toho večera som nechcel tráviť čas s inou ženou, chcel som mať deti len s ňou.“

Matthew McConaughey a Camila  Alves v roku 2015.
 Camila Alves v roku 2023.
+5Camila Alves v roku 2024.

Dva roky po tom, čo sa spoznali, privítali v júli 2008 svojho prvého syna Leviho, ktorý má teraz 15 rokov. Ich dcéra Vida sa narodila v januári 2010 a má 14 rokov. V roku 2012 sa McConaughey a Alves zobrali v Austine v Texase, na svadbe sa zúčastnili hviezdy ako Reese Witherspoon a či country spevák Kenny Chesney. V decembri 2012 sa ich rodina rozrástla o syna Livingstona, ktorý má teraz 11 rokov.

zväčšiť Camila Alves v roku 2024. Foto: Profimedia
alves Camila Alves v roku 2024.

Matthew McConaughey a Camila Alves sa vrhli aj do spoločného podnikania, minulý rok uviedli na trh svoju vlastnú značku tequily s názvom Pantalones, ktorá si už získala veľkú popularitu.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Matthew McConaughey

+ Tráviť čas pred technikou celé dni vám škodí viac ako si myslíte.
Zaslúžite si v živote veľkú zmenu, urobte to...

+ Trávenie času s rodinou a priateľmi vám prinesie radosť a pocit naplnenia.
Šetriaci režim vám asi nič nehovorí,...