Ďalší klinec do rakvy manželstva Lopezovej a Afflecka? Obzrite si ich dom snov, kúpili ho pred rokom. Už ho predávajú

Špekulácie o rozchode Jennifer Lopezovej (54) a Bena Afflecka (51) neustávajú. 16. júla by mal jeden z najsledovanejších párov sveta osláviť druhé výročie sobáša.

11.06.2024 15:30
lopez koláž Foto:
J. Lopez a B. Affleck a ich dom snov v Beverly Hills.
debata

Či ešte bude čo oslavovať je nateraz otázne. Ako uvádza portál „TMZ“, manželia predávajú ich luxusnú vilu v Beverly Hills, ktorú kúpili len pred rokom. Zdroj pre spomínaný portál dokonca tvrdí, že Affleck sa z nej už odsťahoval.

Jennifer Lopez a Ben Affleck predávajú ich vilu...
Jennifer Lopez a Ben Affleck predávajú ich vilu...
+2Jennifer Lopez a Ben Affleck predávajú ich vilu...

Pred rokom dvojica spôsobila rozruch, keď za 60,8 milióna dolárov kúpila nehnuteľnosť v Beverly Hills. Po dlhom hľadaní domu snov, počas ktorého si prezreli viac ako 80 nehnuteľností v Los Angeles, konečne našli ideálny domov. Ako „TMZ“ a magazín „People“ informujú, manželia si už najali makléra a dom predávajú za 80 miliónov.

Mohol by vyzerať spokojnejšie? Takto...
Paparazzoviský záber z roku 2003, ktorý...
+2Pohľad priamo do očí, nadšenie a radosť,...

Impozantná vila má rozlohu 3 500 metrov štvorcových a stojí na dvojhektárovom pozemku. Disponuje dvanástimi spálňami, dvadsiatimi štyrmi kúpeľňami, garážou pre dvanásť áut, bazénom a rozsiahlym športovým komplexom s basketbalovým ihriskom, posilňovňou a boxerským ringom.

zväčšiť Jennifer Lopez a Ben Affleck predávajú ich vilu... Foto: Profimedia
lopez Jennifer Lopez a Ben Affleck predávajú ich vilu snov za 80 miliónov.

Začiatkom júna Lopez šokovala fanúšikov, keď zrušila svoje tohoročné severoamerické turné. "Jennifer si berie voľno, aby mohla byť so svojimi deťmi, rodinou a blízkymi priateľmi,“ uviedla Live Nation vo vyhlásení. Turné na podporu prvého sólového albumu za posledné desaťročie „This Is Me… Now“ a sprievodného filmu malo byť pritom jej prvým po piatich rokoch. Jej rozhodnutie, samozrejme, len opäť podporilo klebety o kríze v jej manželstve s hercom a režisérom Benom Affleckom.

Herečka a speváčka Jennifer Lopez. Čítajte viac Je mi zle z toho, že som vás sklamala, šokuje Jennifer Lopez fanúšikov. Zrušila turné pre krízu s Affleckom a chce zachrániť štvrté manželstvo?

Pre Lopezovú ide o štvrté manželstvo a Affleck sa oženil druhýkrát. V minulosti bola jeho manželkou herečka Jennifer Garner, s ktorou majú tri deti. Dvojica spolu tvorila pár začiatkom nového milénia, pričom v roku 2002 sa zasnúbili a už vtedy to vyzeralo, že by sa mohli zosobášiť. V roku 2004 však nakoniec zásnuby zrušili a každý sa vydal vlastnou cestou. Svoju romancu znovu obnovili v roku 2021 po tom, čo sa Affleck rozišiel s herečkou Anou De Armasovou a Lopez ukončila svoj vzťah s Alexom Rodriguezom.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Jennifer Lopez #Ben Affleck

+ Zamyslite sa nad veľkou dynamikou, ktorú máte v živote a trošku spomaľte.
Overte si platnosť...

+ V stravovaní by vám veľmi prospela jemná diéta, nemusíte to však preháňať.
Ak sa budete chcieť pustiť...