Pred časom o nej básnil Kevin Costner, ale... Očarujúca Sienna Miller miluje o 15 rokov mladšieho muža

42-ročná herečka Sienna Miller otvorene priznala, že na začiatku vzťahu so svojím 27-ročným partnerom Olim Greenom mala problém s ich vekovým rozdielom.

13.06.2024 00:00
Kevin Costner a herečka Sienna Miller u Foto: ,
Režisér Kevin Costner a herečka Sienna Miller uviedli snímku Horizon: An American Saga.
debata

V rozhovore pre aktuálne vydanie britského časopisu „Harper's Bazaar“ priznala: „Neočakávala som, že sa z toho vyvinie niečo vážne, ale potom som sa dosť rýchlo zamilovala.“ Pár sa zoznámil v roku 2021 na halloweenskej párty. „Neplánovala som nájsť si mladšieho partnera. Skôr to bolo: ‚Do pekla! Prečo si taký mladý? To je také otravné.‘“

zväčšiť Herečka Sienna Miller a jej partner Oli Green. Foto: Profimedia
Sienna Miller a jej partner Oli Green Herečka Sienna Miller a jej partner Oli Green.

Očarujúca blondínka povedala, že ju prekvapilo, ako príjemné je byť s mužom, ktorý je o 15 rokov mladší. „Je tu rozdiel v tom, ako táto generácia mužov rešpektuje ženy. Je veľmi múdry a vyrovnaný, ale myslím si, že je to aj vďaka tejto generácii.“ 42-ročná herečka zdôrazňuje: „Vyrastali v trochu vyrovnanejších podmienkach. Vidím to rovnako aj u jeho priateľov.“

Herečka Isabelle Fuhrman na premiére filmu...
Herec Alejandro Edda.
+35Herečka Sienna Miller (druhá zľava) prišla so...

Zaľúbencom sa v januári narodila dcérka, ktorej meno zatiaľ neprezradili. Miller má z predchádzajúceho vzťahu s hercom Tomom Sturridgeom (38) 11-ročnú dcéru Marlowe.

V Cannes pred pár týždňami uviedla Miller spolu s Kevinom Costnerom (69) film „Horizon: An American Saga“, v ktorom si obaja aj zahrali. Ako píše Daily Mail, Costner nešetril chválou na svoju kolegyňu: „Myslím si, že je jednou z našich skvelých herečiek. Jej krása je nepopierateľná, ale ako herečka je taká výborná.“ – viac čítajte tu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sienna Miller #Kevin Costner

+ Zamyslite sa nad veľkou dynamikou, ktorú máte v živote a trošku spomaľte.
Overte si platnosť...

+ Žalúdočné problémy a stres liečte bylinkovým čajom zo šalvie a medovky.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...