Prestaň! Výmyselníka Louisa uzemnila princezná Charlotte priamo na balkóne paláca! Keď počul hudbu, chcel tancovať

Princ George (10), princezná Charlotte (9) a princ Louis (6) sa počas víkendu po boku svojich rodičov ukázali na balkóne Buckinghamského paláca počas podujatia Trooping the Colour.

17.06.2024 00:00
Charlotte Foto:
Princezná Charlotte na balkóne Buckinghamského paláca napomína mladšieho brata Louisa.
debata

Ratolesti princeznej Kate a princa Williama si pozreli narodeninovú vojenskú prehliadku ich starého otca, kráľa Karola III., ktorá sa konala 15. júna. Po jazde v kočiaroch cez ulice Londýna sa spolu s členmi kráľovskej rodiny zhromaždili na balkóne Buckinghamského paláca, aby sledovali prelet lietadiel kráľovského letectva nad mestom.

Ako zvyčajne, aj pri tejto príležitosti sa upierali objektívy najmä na najmladšieho z kráľovských potomkov, ktorý si už v minulosti vyslúžil od britských médií prezývku výmyselník. Tentoraz však nad svojím malým bratom držala ochrannú ruku princezná Charlotte.

Princ William a princezná Kate, princ Louis,...
Princ William a princezná Kate, princ Louis,...
+13Princ William a princezná Kate, princ Louis,...

9-ročná Charlotte dohliadala na dodržiavanie kráľovského protokolu a kamery zachytili jej dohováranie bratovi (video vyššie). Počas ich vystúpenia na balkóne bolo vidieť, ako mladšiemu bratovi Louisovi hovorí, ako má mať ruky počas toho, keď hrala hymna. Ešte predtým bolo vidieť, ako Charlotte napomenula brata, ktorý vedľa nej tancoval za zvukov hudby. Louisovi povedala „prestaň!“ keď tancoval na hudbu hrajúcej kapely. Videá sa tešia od víkendu značnému záujmu fanúšikov kráľovskej rodiny.

Princezná Kate po pol roku opäť na verejnosti
Video
Profimedia

Sledovanú udalosť nevynechala ani manželka princa Williama. V koči sa zúčastnila vojenskej prehliadky neďaleko Buckinghamského paláca. Následne sa ukázala aj na balkóne paláca spolu s ostatnými členmi kráľovskej rodiny. Išlo o jej prvú účasť na verejnej akcii po tom, ako oznámila, že sa lieči na rakovinu.

Princezná  Kate v koči počas prehliadky...
Princezná  Kate v koči počas prehliadky...
+16Princezná  Kate v koči počas prehliadky...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #princezná Charlotte #Trooping the Colour

+ Žalúdočné problémy a stres liečte bylinkovým čajom zo šalvie a medovky.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...

+ Premýšľaním nad minulosťou len strácate možnosť myslieť do budúcnosti.
O svoje kreatívne nápady sa...