Triasli sa mu ruky, keď ukazoval, čo mu po desivej nehode na bicykli zostalo na tele! Slávny šéfkuchár zdôraznil, čo mu zachránilo život

Gordon Ramsay, svetoznámy šéfkuchár, má za sebou hororový zážitok z vážnej cyklistickej nehody, ktorú nedávno zažil na vlastnej koži.

18.06.2024 00:00
debata

Zdôraznil pritom, akú zásadnú rolu zohráva prilba na hlave cyklistu. „Som šťastný, že som nažive,“ povedal svojim fanúšikom.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Gordon Ramsay (@gordongram)

V emotívnom videu na Instagrame 57-ročný otec šiestich detí vyrozprával detaily nepríjemnej nehody, po ktorej mu na tele zostali obrovské pomliaždeniny. Vyjadril tiež nesmiernu vďačnosť chirurgom, lekárom a sestrám, ktorí sa o neho starali.

Ramsay, známy svojou vášňou pre cyklistiku, triatlony a súťaž Ironman, zdôraznil, ako môže prilba človeku zachrániť život. Dôrazne vyzval všetkých, najmä deti, aby vždy nosili prilby, bez ohľadu na dĺžku cesty. Keď zodvihol košeľu a ukázal vážnu modrinu pokrývajúcu celú stranu jeho tela, opätovne zdôraznil svoju výzvu a povedal, že bez prilby by možno nehodu neprežil.

Gordon Ramsay Čítajte viac K štyrom dospelým deťom pribudne bábätko! Slávny šéfkuchár bude otcom

"Viete, ako veľmi milujem cyklistiku, triatlony a Ironmana. Tento týždeň som, bohužiaľ, mal veľmi nepríjemnú nehodu, otriaslo ma to,“ začal Ramsay. "Úprimne, som šťastný, že tu teraz som. Úprimne, musíte nosiť prilbu. Nezáleží na tom, aká krátka je cesta, nezáleží na tom, že tieto prilby stoja peniaze, sú kľúčové. Aj s deťmi – akákoľvek krátka cesta – musia nosiť prilbu,“ naliehal.

Ramsayho fanúšikovia mu v komentároch vyjadrili podporu, pričom si všimli jeho trasúce sa ruky aj vážnosti jeho zranení.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #bicykel #nehoda #Gordon Ramsay

+ Žalúdočné problémy a stres liečte bylinkovým čajom zo šalvie a medovky.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...

+ Vyhnite sa priveľkému množstvu alkoholu a pozorne si všímajte okolie.
Odkladajte si časť príjmu, aby...