Z drobca Grafovej a Agassiho vyrástol úspešný športovec! Výnimočne prehovoril o svojich rodičoch, jeho slová sú...

Steffi Grafová a Andre Agassi, kedysi svetové tenisové hviezdy, dnes žijú pokojným rodinným životom neďaleko Las Vegas.

20.06.2024 00:00
Andre Agassi Foto:
Andre Agassi so synom Jadenom v roku 2003.
debata (1)

Spolu so svojimi deťmi, Jadenom Gilom (22) a Jaz Elle (20), si vybudovali šťastný domov ďaleko od očí verejnosti. Napriek svojej nenápadnosti na sociálnych sieťach nedávno ich syn Jaden zaujal tým, že sa rozhodol prezradiť viac o živote s jeho slávnymi rodičmi.

zväčšiť Steffi Graf  a Andre Agassi. Foto: SHUTTERSTOCK
graf3 Steffi Graf a Andre Agassi.

Jaden Agassi, ktorý už pár rokov zbiera športové úspechy ako skvelý bejzbalista, aktuálne hrá za univerzitný tím „Mahoning Valley Scrappers“ v štáte Ohio. Predtým bol súčasťou vysokoškolského tímu USC Trojans, ktorý funguje pri prestížnej "University of Southern California“ (USC), ktorá sídli v Los Angeles. Priznal, že dlho o športovej minulosti svojich rodičov takmer nič netušil. Až keď sa ho ľudia začali na nich pýtať, uvedomil si ich slávu. Jaden túži presláviť meno Agassi vo svete bejzbalu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jaden Agassi (@jadenagassi)

Svojich rodičov si nesmierne váži a oceňuje ich podporu: „Prešli si všetkými vzostupmi a pádmi. Síce v inom športe, ale zažili všetko, čo sa dá. Pomáhajú mi mnohými spôsobmi, ktoré ani nedokážem všetky vymenovať. Sú pre mňa obrovskou oporou,“ napísal na sociálnej sieti. Tenisové legendy dnes stoja ako diváci pri ihrisku a držia palce svojmu synovi. Jeho úspechmi sa z času na čas pýšia aj na sociálnej sieti.

Brooke Shields a Andre Agassi v roku 1997.
Steffi Graf  a Andre Agassi.
+4Brooke Shields a Andre Agassi v roku 1997.

Andre Agassi a Steffi Graf sa v roku 2001 stali manželmi, ich vzťah sa začal v roku 1999. Prvý raz sa oficiálne ako pár ukázali na zápase boxu v Las Vegas. Prvou manželkou tenistu bola herečka Brooke Shields, ktorú si zobral za manželku v roku 1997, o dva roky neskôr už boli rozvedení. So Steffi Grafovou žije niekdajší búrlivák Agassi v spokojnom manželstve už vyše 20 rokov.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Andre Agassi #Steffi Graf

+ Zamyslite sa nad veľkou dynamikou, ktorú máte v živote a trošku spomaľte.
Overte si platnosť...

+ Premýšľaním nad minulosťou len strácate možnosť myslieť do budúcnosti.
O svoje kreatívne nápady sa...