Je pre mňa skutočne špeciálna, hovorí Kevin Costner o jeho údajnej novej láske. Potvrdil vzťah so známou speváčkou?

Už niekoľko mesiacov sa špekuluje o ich vzťahu. Americký herec a režisér Kevin Costner konečne "vyšiel s pravdou von".

20.06.2024 00:00
Kevin Costner Foto: ,
Herec Kevin Costner uviedol snímku Horizon: An American Saga v New Yorku.
debata

Čoskoro sedemdesiatnik, ktorý pred pár týždňami na filmovom festivale v Cannes uviedol svoj nový režijný počin American Saga, sa má podľa informácií rozličných zdrojov stretávať so speváčkou a poetkou Jewel. Tú preslávili ešte koncom minulého tisícročia hity ako You were meant for me a za svoju dlhoročnú kariéru stihla predať viac ako tridsať miliónov albumov.

France Cannes 2024 Horizon: An American Saga Departures Čítajte viac Kevin Costner dohnal fanúšičky k slzám, hviezdny herec ovládol Cannes! Toto je jeho 5 detí, veľkú chvíľu si užili s otcom

Dnes 50-ročná Jewel uviedla pred časom pre magazín ELLE, že Kevina Costnera považuje za „úžasného človeka“ a že rozumie, prečo ako osobnosť tak fascinuje americkú verejnosť. Dvojica sa údajne v súkromí viackrát stretla a tak sa začalo šuškať, že hrdina slávneho filmu Tanec s vlkmi našiel v plavovláske novú partnerku.

Herečka Isabelle Fuhrman na premiére filmu...
Herec Alejandro Edda.
+35Herečka Sienna Miller (druhá zľava) prišla so...

„Nerandíme spolu, sme priatelia,“ uviedol situáciu na pravú mieru samotný Costner, keď dostal otázku o tomto vzťahu v rádiovej talk-šou moderátora Howarda Sterna. „Je výnimočná a ja nechcem, nechcem, aby tieto klebety zničili naše priateľstvo, pretože to je to, čo máme. Je pre mňa špeciálna," doplnil 69-ročný otec siedmich detí.

Americká speváčka Jewel na zábere z mája 2024. Foto: Michael Tran / AFP / AFP / Profimedia
Jewel Americká speváčka Jewel na zábere z mája 2024.

Od moderátora dostal aj otázku, ako sa vlastne so známou umelkyňou spoznali a Kevin Costner neváhal otvorene opísať aj tento „príbeh“. Stalo sa tak počas jeho návšteve na súkromnom ostrove miliardára Richarda Bransona.

Kevin Costner a Sienna Miller Čítajte viac Ona by za Costnerom išla až na kraj sveta... A čo on? Takto básni o svojej očarujúcej kolegyni

„Richard ma už roky žiadal, aby som prišiel na Necker Island, a tak som to nakoniec urobil,“ vysvetlil Costner, ktorý sa ku Bransonovi vybral po rozvode s manželkou Christine Baumgartnerovou. „Bol som tam len ja, Richard Branson, Jewel, Emma Watson (pozn. herečka) a sedem ďalších ľudí, ktorí nie sú známi. Zhovárali sme sa spolu. Je neuveriteľne múdra a sama toho veľa prežila. Takže sa zrodilo naše priateľstvo,“ vysvetlil tiež herec. „Nemáme žiadny románik a nerandili sme spolu.“

zväčšiť Herec a režisér Kevin Costner (tretí sprava)... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
France Cannes 2024 Horizon: An American Saga Red Carpet Herec a režisér Kevin Costner (tretí sprava) priviedol na premiéru svojho najnovšieho filmu v Cannes aj svoje deti - zľava: Lily Costner, Hayes Costner, Grace Avery Costner, Annie Costner a Cayden Wyatt Costner.

Slávny americký herec, ktorého kariéru posledné roky výrazne podporilo aj účinkovanie v úspešnom seriáli Yellowstone, priznal však, že otázky na vzťah so speváčkou Jewel dostal aj od vlastných detí. Mimochodom, na spomenutom festivale v Cannes mu päť z nich robilo aj spoločnosť a dokonca jeho syn Cayden aj účinkuje v uvedenej snímke American Saga.

Vyjednávať? Aj to sa treba naučiť. Čo radí profesionálny vyjednávač Viktor Kostický?
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #románik #moderátor #Jewel #Kevin Costner

+ Dajte svoj život do rovnováhy aj čo sa týka zdravého životného štýlu.
Sledujte trh, aby ste mali prehľad o...

+ Bolesti chrbtice začnite riešiť, sedavé zamestnanie vám nepomáha.
Mierne stagnovanie je prirodzené, nebudete na...