Tento okamih Alžbety II. v Ascote už nič neprekoná! Opäť ožilo výnimočné video, na ktorom je zachytená kráľovná v ošiali víťazstva

Kráľovská rodina aj mnohí nadšenci zavítali do Ascotu neďaleko Londýna, kde sa konajú slávne dostihy.

21.06.2024 00:00
164717471 Foto:
Kráľovná Alžbeta II: so svojím poradcom pre dostihy Johnom Warrenom v roku 2013 v Ascote.
debata (2)

A hoci princezná Kate sa na nich tento rok pre chorobu neukázala, preteky prilákali jej manžela, princa Williama aj jej rodičov, Carole a Michaela Middletonovcov. Samozrejme, nechýba na nich ani kráľ Karol III. spolu s manželkou.

Kráľ Karol III. a kráľovná Camilla  na...
Zara (vnučka kráľovnej Alžbety II.) a Mike...
+11Princezná Beatrice s mamou, Sarah Fergusonovou...

Dostihy v Ascote sú veľkou spoločenskou udalosťou. Ich začiatky siahajú až ku anglickej kráľovnej Anne Stuartovej a dodnes má nad ním patronát kráľovská rodina. Dostihy veľmi obľubovala aj samotná kráľovná Alžbeta II. S jej povzbudzovaním sa viaže nezabudnuteľné video, ktoré vzniklo v roku 2013 a dosnes patrí k top momentom zosnulej panovníčky. Najmä vzhľadom na fakt, že emóciami sa nechala na verejnosti ovládnuť len zriedka.

kate Čítajte viac Minulý rok Kate svojím vzhľadom prevalcovala Ascot, tento rok ju zastúpila mama Carole Middleton! Vyzerá skvelo

Ide o video z kráľovských dostihov Royal Ascot z roku 2013, kedy sa práve jej kobyle menom Estimate podarilo tesne zvíťaziť počas „Royal Ascot's Gold Cup“ a bolo to prvý raz v 207-ročnej histórii pretekov, kedy pohár vyhralo zviera vládnuceho panovníka.

Kráľovná Alžbeta II. počas týchto okamihov nedokázala udržať svoje emócie na uzde a strhol ju práve nadšený John Warren (jej osobný poradca pre dostihy) sediaci vedľa nej a bujaro povzbudzujúci. Ako je dobre známe, panovníčka dostihy milovala, no vždy si zachovala pokoj a len málokedy počas dostihov podľahla emóciám. O to vzácnejšie je spomínané video – pozrite si ho.

Herečka Elizabeth Hurley a jej originálny...
Yaourou Konate o a jej riginálny klobúk počas...
+13
Originálny klobúk dámy počas dostihov v Ascote.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #kráľovná Alžbeta II. #Ascot

+ Zabúdate na to, že môžete aktívne fungovať ak máte dostatok spánku.
Nezabúdajte na opatrnosť, ak obchodujete na...

+ Veľké výkyvy, ktorými častujete svoje telo sa vám môžu nepekne vrátiť.
Tento deň bude náročný na financie,...