Jennifer Lopez si užíva luxusné leto na jachte v Taliansku, je s ňou manžel Ben Affleck? Máme foto ako dôkaz...

Niekoľko mesiacov už trvajú klebety a fámy o blížiacom sa rozchode slávnej manželskej dvojice. Speváčka a herečka Jennifer Lopez a jej zákonitý partner Ben Affleck majú najnovšie tráviť aj oddelennú dovolenku.

22.06.2024 00:00
Herečka a speváčka Jennifer Lopez. Foto: ,
Herečka a speváčka Jennifer Lopez.
debata (1)

Potvrdzujú to aj zdroje, ktoré priniesli zábery 54-ročnej speváčky na pobreží talianskeho letoviska Sorrento. Magazín People získal zábery, ktoré zachytávajú slávnu speváčku v krémovom tope a šortkách na palube motorového člna, ktorý ju priviezol do talianskeho mestečka zo súkromnej jachty. Hudobná diva však na lodi nie je v spoločnosti svojho manžela Afflecka.

Italy Emilia Romagna F1 GP Auto Racing Čítajte viac Obaja majú viac peňazí ako najbohatší Slovák, ich láska je ako z rozprávky: 40-miliardový Rakúšan zbalil krásku zo slávneho impéria na... akčnosť

Reči o tom, že dvojica trávi leto oddelene, následne potvrdili zábery amerických paparazzov. V rovnaký deň, ako sa objavili fotografie Lopezovej zo stredomorského pobrežia, sa totiž podarilo fotografom portálu PageSix.com zvečniť Afflecka v Los Angeles. Dokonca viackrát. Na jednej sérii záberov je trojnásobný otec v spoločnosti syna Samuela, s ktorým jazdil na motorke. Na ďalšej sérii potom sám a zamyslený kráča parkoviskom poschodovej garáže.

Herec Ben Affleck na zábere z 20. júna 2024,... Foto: Profimedia
883351014 Herec Ben Affleck na zábere z 20. júna 2024, keď sa jeho manželka objavila v rovnakom čase na dovolenke v Taliansku.

Päťdesiatjedenročný držiteľ Oscara za scenár k filmu Dobrý Will Hunting či film Argo sa posledné mesiace objavuje v spoločnosti sám. Už niekoľko týždňov má vraj slávny pár žiť oddelene a dokonca predali svoj spoločný dom. Ani jeden zo slávnych manželov sa však k otázkam novinárov či fanúšikov nevyjadruje.

Jennifer Lopez Čítajte viac Rozdiel medzi zábermi je 24 rokov, Jennifer Lopez sa odhalenej hrude a rozparku až do neba nezľakne... ale slávne šaty to už nie sú!

Jennifer Lopez je vydatá štvrtýkrát. S Affleckom sa pritom jej cesty spojili už druhýkrát. V rokoch 2002 až 2004 tvorili pár a dokonca sa zasnúbili, potom však náhle zásnuby boli zrušené a dvojica sa rozišla. S Affleckom sa latino diva začala znovu stretávať, keď sa rozišla s hráčom baseballu Alexom Rodriguezom a následne sa rozhodli svoj vzťah spečatiť aj manželstvom. Affleck bol tiež už raz v minulosti ženatý – s americkou herečkou Jennifer Garnerovou, ktorá je mamou všetkých jeho troch biologických detí.

Speváčka Jennifer Lopez uviedla v Los Angeles...
Speváčka Becky G na premiére hudobného filmu...
+4Herečka America Ferrera na premiére hudobného...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #rozchod #Jennifer Lopez #Ben Affleck #oddelené bývanie

+ Žalúdočné problémy a stres liečte bylinkovým čajom zo šalvie a medovky.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...

+ Vyhnite sa priveľkému množstvu alkoholu a pozorne si všímajte okolie.
Odkladajte si časť príjmu, aby...