Dúfa, že čoskoro zomriem, aby nemusel platiť, obvinila Shannen Doherty exmanžela. Mesačne od neho žiada tisíce dolárov

Herečka Shannen Doherty je v kritickom zdravotnom stave pre svoje rakovinové ochorenie. Situácia, v ktorej sa nachádza, však nie je jednoduchá ani ekonomicky.

24.06.2024 00:00
Shannen Doherty Foto:
Herečka Shannen Doherty a jej manžel Kurt Iswarienko na archívnej snímke.
debata

Ako píše portál magazínu People, jej mesačný príjem sa postupne znižuje a niekdajšia hviezda seriálu Beverly Hills 902 10 nemôže pracovať. Čoskoro možno príde aj o zdravotné poistenie, ktoré má ako členka hereckých odborov SAG-AFTRA. Situácii nepridal ani fakt, že sa Shannen pred časom rozviedla. Svojho ex-partnera Kurta Iswarienka pritom najnovšie viní z toho, že predlžuje rozvodové konanie.

Italy Emilia Romagna F1 GP Auto Racing Čítajte viac Obaja majú viac peňazí ako najbohatší Slovák, ich láska je ako z rozprávky: 40-miliardový Rakúšan zbalil krásku zo slávneho impéria na... akčnosť

„Jednoducho nie je správne, že je Kurtovi dovolené predĺžiť náš rozvod v nádeji, že zomriem skôr, ako mi bude musieť zaplatiť, zatiaľ čo on bude naďalej žiť svoj život a vyhýbať sa zodpovednosti voči svojej umierajúcej manželke, s ktorou žil viac ako 11 rokov,“ uvádza sa v dokumentoch, ktoré podal Dohertyovej právnik.

Niekdajší manželia Kurt Iswarienko a Shannen... Foto: Profimedia
Kurt Iswarienko a Shannen Doherty. Niekdajší manželia Kurt Iswarienko a Shannen Doherty.

Tím fotografa Kurta Iswarienka však tvrdí opak. Podľa slov jeho právničky Katherine Heersema nejde bývalému partnerovi americkej herečky o to, aby čo najskôr umrela. „Chce pre Shannen to najlepšie a chce, aby obaja boli schopní hodiť tento prípad za hlavu a pohnúť sa vpred,“ citovali právničku médiá. Už v októbri minulého roka mal známy fotograf ponúknuť svojej partnerke dohodu, no Shannen Doherty ju vtedy odmietla. Tvrdí, že dohoda obchádzala jeho zárobkové aktivity počas manželstva a nezohľadňovala ani cenu diel a fotografií, ktoré v tom čase vytvoril a z ktorých má hlavný príjem.

NY Premiere of "Boy Kills World" Čítajte viac 30 rokov manželstva, 5 detí a teraz... končí sa ďalšie hollywoodske manželstvo. A nech zaplatí za môjho právnika, žiada manželka

Ako píše People.com, Shannen Doherty žiada mesačnú rentu vo výške 15 434 dolárov. Svojho bývalého obvinila, že žije extravagantným životným štýlom, zatiaľ čo ona nemá prístup k finančným prostriedkom, ich lietadlu alebo ich manželskému dovolenkovému domu v Texase.

Nielen vzťah, ale dokonca manželstvo -...
Herečka Nicole Kidman a hudobník Lenny Kravitz...
+34Slovenská modelka Andrea Verešová a hokejista...

„Kurt využíval lietadlo, míňal tisíce dolárov… pričom zároveň tvrdil, že nemá dostatok financií, aby ma podporil,“ píše sa v súdnom dokumente, z ktorého citoval americký portál. Ten má dokonca presné čísla „čistého“ príjmu Izwarienka, ktorý mal vraj v priemere počas uplynulých troch rokov zarobiť vyše 670-tisíc dolárov ročne. To mu umožňuje mesačný rozpočet na míňanie viac ako 56-tisíc dolárov a právnici Dohertyovej tak upozorňujú, že má dostatok prostriedkov na vyplácanie mesačnej renty pre svoju ex-manželku.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #manželstvo #rozvod #vyrovnanie #Shannen Doherty #Kurt Izwarienko

+ Žalúdočné problémy a stres liečte bylinkovým čajom zo šalvie a medovky.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...

+ Premýšľaním nad minulosťou len strácate možnosť myslieť do budúcnosti.
O svoje kreatívne nápady sa...