Selfie Williama a jeho detí s Taylor Swift je bomba, ale... Ešte ste nevideli, ako britský princ tancuje na jej hit

V akej skvelej nálade! Britský následník trónu sa takisto dokáže odviazať, pozrite sa, ako ho strhla atmosféra na koncerte Taylor Swiftovej.

24.06.2024 18:00
princ william Foto:
Taylor Swift na selfie zábere s princom Williamom a jeho deťmi, Georgeom a Charlotte.
debata

Princ William oslávil pred pár dňami svoje 42. narodeniny, pri tejto príležitosti mu zablahoželala aj jeho manželka. Zverejnená fotografia, ktorú mu venovala, sa stretla s ohromným záujmom fanúšikov.

william Čítajte viac Akčnejšiu fotografiu kráľovskej rodiny svet nevidel! Cvakla ju Kate a venovala ju oslávencovi Williamovi

Ale počas svojich narodenín potešil aj ratolesti, ako dokazuje selfie zverejnená na Instagrame princa a princeznej z Walesu, aj videá, ktoré sa dostali na youtube. S princom Georgeom a princeznou Charlotte sa William zabával na koncerte Taylor Swift v Londýne, následne urobil následník trónu niečo, čo nezvykne – zverejnil selfie s deťmi a speváčkou v zákulisí.

Na videu, ktoré sa objavilo na youtube, je vidieť zabávajúceho sa oslávenca, ako sa na balkóne spolu s ostatnými fanúšikmi hýbe na známy hit americkej hviezdy. Záberom s členmi kráľovskej rodiny sa pochválila aj speváčka a zároveň princovi prostredníctvom Instagramu zablahoželala k narodeninám.

Princ William sa na koncerte objavil týždeň po sledovanom podujatí Trooping the Color, počas ktorého sa na verejnosti po polročnej prestávke ukázala jeho manželka. Tá v marci svetu oznámila, že jej diagnostikovali rakovinu a musí podstúpiť preventívnu chemoterapiu.

Princezná  Kate v koči počas prehliadky...
Princezná  Kate v koči počas prehliadky...
+16Princezná  Kate v koči počas prehliadky...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Londýn #princ William #koncert #Taylor Swift

+ Zeleninové šaláty sú tým správnym jedlom pre zdravé stravovanie.
Stereotyp v zamestnaní budete dobre znášať,...

+ Vnesiete do rodiny čerstvý vietor, tehotenstvo prinesie všetkým radosť.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...