Slávnu slovenskú krásku Sklenaříkovú pristihli s novým mužom: Nie je to raper, o ktorom sa hovorilo mesiace, vášnivo ju bozkáva 61-ročná legenda..

Dlho sa špekulovalo o tom, že modelka a moderátorka Adriana Sklenaříková Karembeu má tajný vzťah. Dlhonohá blondínka poriadne prekvapila.

08.07.2024 00:00
Adriana Karembeu Foto:
Slovenská modelka a moderátorka Adriana Karembeu na zábere z júna 2024.
debata (8)

Francúzske médiá sa mesiace dohadovali o tom, že niekdajšia tvár značky Wonderbra zbalila herca a rapera známeho pod pseudonymom Stomy Bugsy. Ich lásku mali naznačovať podobné odkazy či fotografie na sociálnych sieťach, no mama dcérky Niny nikdy žiadnu romancu nepotvrdila. A takisto držal „bobríka mlčanlivosti“ aj Bugsy, ktorého pôvodné meno je Gilles Duarte.

Bella Hadid Čítajte viac Iné by tak možno ani nevpustili na červený koberec, ale Bella Hadid? V priehľadných šatách ukázala všetko a zatienila aj slávnu Sklenaříkovú

O to väčšie prekvapenie prišlo pred pár dňami, keď slávnu rodáčku z Brezna zachytili paparazzovia v náručí muža. Bugsy to však nebol. Adriana Sklenaříková sa podľa najnovších informácií zblížila so spevákom – legendou francúzskej hudby Marcom Lavoineom.

Spoločný záber 61-ročného speváka a porotcu súťaže Voice s očarujúcou Slovenkou zverejnil na svojej titulnej strane aj magazín Paris Match. Ten okrem záberu na pohľad vášnivého bozku na ulici disponuje aj zábermi, na ktorých sa Marc vedie s Adrianou za ruky nočnými uličkami Paríža. Zapierať v tomto prípade by už bolo naozaj zbytočné. Ale Adriana zatiaľ nič nekomentovala.

Spevák a herec Marc Lavoine na archívnom zábere. Foto: Profimedia
733387994 Spevák a herec Marc Lavoine na archívnom zábere.

Podľa portálu Purepeople.com však napovedajú zamilovaniu slová Adriany Sklenaříkovej (ktorá si stále ponecháva pre francúzsku verejnosť známe priezvisko Karembeu po svojom prvom manželovi) z júna tohto roka, keď sa pripravovala na festival v Monte Carle.

Slovenská modelka a moderátorka Adriana...
Slovenská rodáčka a modelka a moderátorka...
+14Slovenská rodáčka, modelka, moderátorka a...

„Keď ste zamilovaní, všetko je krajšie. Myslím si, že jediné tajomstvo toho, že vyzeráte krásne, je, keď ste šťastní. A ešte krajší ste, keď ste zamilovaní,“ uviedla vtedy modelka a autorka niekoľkých kníh. Francúzi sa domnievajú, že jasne naznačovala, čo sa v jej živote práve deje. Nuž, viac sa snáď dozvieme čoskoro.

Lavoina najviac v rodnom Francúzsku preslávil hit Elle a les yeux revolver… z roku 1985, na konte má niekoľko veľmi úspešných albumov a tiež tri „neúspešné“ manželstvá.

Herečka Anna Geislerová prichádza v spoločnosti...
Herečka Barbora Poláková.
+32Topmodelka Karolína Kurková v kreácii Carolina...

© Autorské práva vyhradené

8 debata chyba
Viac na túto tému: #Adriana Sklenaříková #Adriana Karembeu #Marc Lavoine

+ Veľké výkyvy, ktorými častujete svoje telo sa vám môžu nepekne vrátiť.
Tento deň bude náročný na financie,...

+ Skúšajte alternatívne metódy liečby, aby ste našli, čo vám pomáha.
Čím viac sa v práci snažíte, tým dosahujete...