Tvrdá rana pre brata princeznej Kate, z ktorej sa nevie spamätať už mesiace... odkazy na sociálnej sieti ženú slzy do očí

Pochopí ho iba ten, kto naozaj miloval svojho verného spoločníka. James Middleton má slabosť pre zvieratá a stále oplakáva svoju milovanú fenku Ellu.

08.07.2024 07:00
875592333 Foto:
James Middleton na zábere s milovanými psami.
debata

Potvrdili to aj zábery, ktoré zverejnil počas víkendu na svojom profile na sociálnej sieti. „Ella mi veľmi chýba – dnes a každý deň,“ napísal James Middleton na Instagrame ku krátkemu videu so svojím štvornohým miláčikom. Fenka Ella zomrela v januári tohto roka vo veku 15 rokov a milovníka zvierat tento odchod mimoriadne zasiahol. Middleton priznal, že vyrovnať sa so smrťou milovaného domáceho zvieraťa nie je vôbec jednoduché.

Jiří Mádl a jeho partnerka Kateřina Čítajte viac Lepší moment si vybrať nemohol, ľudia stáli a aplaudovali jeho novému filmu. A Jiří Mádl prvýkrát ukázal svoju lásku, toto je ona

„Môže byť veľmi náročné vyjadriť pocity zo straty psa a to je aj dôvod prečo som začal písať o načich spoločných dobrodružstvách. V dobrých aj ťažkých časoch, Ella bola mojou oporou. Mám za toľko čo ďakovať práve jej a verím, že mnohí z vás budú rozumieť a súznieť s knihou o našom spoločnom príbehu. Ďakujem ti za všetko podporu,“ napísal James Middleton, ktorého podporili mnohí sledovatelia komentármi a dojemnými odkazmi.

Mladší brat manželky princa Williama napísal knihu, ktorá dostala názov The Weelbeing Co. for dogs a ktorá bude uvedená na knižný trh pod autorským vydaním „James a Ella“. Ako už skôr informoval na svojom profile na Instagrame, knihu si môžu záujemcovia predobjednať. Do predaja príde v septembri.

Pippa Middleton Čítajte viac Princezná Kate oddychuje v ústraní, jej slávna sestra vyrazila na pláž. Zábery v bikinách hovoria jasne, za týmto telom je tvrdá drina

Hoci by sa to mohlo zdať ako kalkul, James Middleton je dlhé roky milovníkom zvierat a mnoho ich má aj na svojej usadlosti, kde žije s rodinou. S manželkou chovajú niekoľko psov a jeho Instagram je plný rozkošných záberov so štvornohými miláčikmi.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #Instagram #pes #James Middleton

+ V stravovaní by vám veľmi prospela jemná diéta, nemusíte to však preháňať.
Ak sa budete chcieť pustiť...

+ Zabúdate na to, že môžete aktívne fungovať ak máte dostatok spánku.
Nezabúdajte na opatrnosť, ak obchodujete na...