Je to tu! Austrálska superstar Margot Robbie čaká dieťa, tvrdia zdroje. Prvé zábery ju zachytili tak, ako ju nevidel nik...

Má za sebou poriadnu profesionálnu jazdu. Herečka Margot Robbie počas uplynulých rokov nezaháľala. Teraz prišiel čas aj na rodinu.

09.07.2024 07:00
96th Academy Awards - Arrivals Foto: ,
Herečka Margot Robbie si na seba obliekla kreáciu Versace. Nechýbal ani jej manžel Tom Ackerley.
debata

Ako potvrdili počas uplynulého víkendu viaceré zdroje, 34-ročná herečka a producentka je v šťastnom očakávaní. Robbie čaká svoje prvé dieťa s manželom a produkčným partnerom Tomom Ackerleym.

636190901 Čítajte viac Praprapravnučka cisárovnej Sissi sa vydala: Decentná a nežná nevesta podobu so slávnou príbuznou nezaprie, jej vyvoleným je gróf - špecialista na IT

Austrálčanka a britský rodák sú spolu rovných desať rokov, no stretli sa už pred jedenástimi – konkrétne v roku 2013 pri nakrúcaní filmu Suite Francaise. Dvojica sa zosobášila v roku 2016 a svadba prebehla v austrálskom Byron Bay na komornej a súkromnej ceremónii, na ktorej sa zúčastnila len rodina a najbližší priatelia.

Herečka Margot Robbie (v strede) na zábere z...
Herečka Margot Robbie na zábere z roku 2008 v...
+17Herečka Margot Robbie na zábere z roku 2008 v...

Margot Robbie sa následne spojila s manželom aj v rámci práce, keď založili produkčnú spoločnosť LuckyChap. Výsledkom práce tejto firmy boli napríklad tituly Ja, Tonya, za ktorú bola Robbie nominovaná na Oscara či filmy Birds of Prey alebo Barbie. Práve posledná menovaná snímka zabezpečila, že dvojica sa zaradila medzi najúspešnejších producentov posledných rokov. Film prekročil v zárobkoch sumu 1,2 miliardy dolárov.

Herečka Margot Robbie v kreácii Chanel na... Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
Margot Robbie v kreácii Chanel Herečka Margot Robbie v kreácii Chanel na stretnutí oscarových nominantov.

Blondínku, ktorá si vo filme Barbie zahrala aj titulnú rolu, zachytili v nedeľu 7. júla na pobreží jazera Como v Taliansku v krátkom tričku nad pupok. Bruško už mala jemne zaoblené, čo okamžite vyvolalo špekulácie o tehotenstve. Hoci ho hviezdny pár ešte oficiálne nepotvrdil, viaceré zdroje tvrdia, že Margot je zhruba v piatom až šiestom mesiaci. Dieťa by malo prísť na svet ešte tento rok.

princezná Rajwa Čítajte viac Jordánska kráľovná Rania sa pochválila záberom tehotnej nevesty: Krajšiu tehuľku s kráľovským titulom sotva nájdete, žiari šťastím Pozrite si tiež
Možno by som maľovala inak, keby som nemala deti, zamýšľa sa maliarka Katarína Janečková
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #tehotenstvo #Margot Robbie #Tom Ackerley

+ Stres riešte relaxom a aktívnym oddychom. Zeleninový deň vám len prospeje.
Spor s kolegyňou môže dopadnúť...

+ Veľké výkyvy, ktorými častujete svoje telo sa vám môžu nepekne vrátiť.
Tento deň bude náročný na financie,...