Už sa neskrývajú! Brad Pitt vzal za ruku svoju krásnu Ines. O 29 rokov mladšia brunetka hovorí štyrmi jazykmi a s hercom ju spája aj toto

O Bradovi Pittovi sa znovu hovorí. A tentoraz nie je v centre pozornosti sám. Po tom, čo sa cez víkend objavil na okruhu Silverstone v Anglicku, ho o deň neskôr zachytili objektívy aj v spoločnosti ženy. Jeho vyvolenej.

10.07.2024 00:00
Brad Pitt a jeho partnerka Ines De Ramon Foto:
Herec Brad Pitt a jeho partnerka Ines De Ramon na okruhu Silverstone v nedeľu 7. júla 2024.
debata (1)

Áno, ako inak nazvať Ines de Ramónovú – príťažlivú tmavovlásku, ktorá sa prvýkrát objavila po hercovom boku v roku 2022. Najnovšie zábery však naznačujú, že ich vzťah prekvitá. A spoločným vystúpením pred stovkami ľudí na pretekárskom okruhu, dostal ich vzťah aj akýsi oficiálny status. Dvojica sa totiž doteraz veľmi striktne vyhýbala ukazovaniu sa na spoločenských podujatiach či verejných akciách s množstvom publika. Uplynulý víkend tomu dal bodku.

Britain F1 GP Auto Racing Čítajte viac Šesťdesiatnik? Zabudnite... Brad Pitt má štýl mladíka. Na Veľkej cene opäť pútal pozornosť, túto reklamu by si želala každá značka...

Tridsaťjedenročná absolventka Ženevskej univerzity sa po boku o 29 rokov staršieho partnera objavila v jednoduchých svetlomodrých šatách, členkových čižmách a s kabelkou Fendi Peekaboo v rukách. Partneri sa dokonca chytili za ruky a držiteľ Oscara si svoju polovičku nežne viedol za ruku davom fanúšikov a zástupcov médií.

Brad Pitt a jeho partnerka Ines De Ramon na...
Herec Brad Pitt nakrúcal ďalšie scény na okruhu...
+4Herec Brad Pitt a jeho partnerka Ines De Ramon...

Ako tvrdia zdroje z okolia, herca na jeho mladej partnerke nefascinuje iba jej príťažlivý vzhľad, ale aj ambície, intelekt a úspechy, ktoré stihla dosiahnuť. Inés de Ramón je polyglotka – hovorí anglicky, španielsky, ale aj francúzsky a nemecky.

Adriana Karembeu Čítajte viac Slávnu slovenskú krásku Sklenaříkovú pristihli s novým mužom: Nie je to raper, o ktorom sa hovorilo mesiace, vášnivo ju bozkáva 61-ročná legenda..

V minulosti pracovala pre klenotnícku značku De Grisogono, teraz je v pozícii viceprezidentky klenotníckej značky Anita Ko so sídlom v Los Angeles. Je tiež certifikovanou koučkou v oblasti integračnej výživy.

Herec Brad Pitt na zábere z okruhu Silverstone... Foto: SITA/AP, Luca Bruno
Britain F1 GP Auto Racing Herec Brad Pitt na zábere z okruhu Silverstone v Anglicku. Herec stále pokračuje v nakrúcaní filmu F1.

Hoci je od Pitta mladšia takmer o polovicu, podobne ako on aj Inés už má za sebou jedno manželstvo. Vydatá bola za herca Paula Wesleyho, s ktorým sa rozišla v roku 2022. Rovnaký rok bol aj dátumom štartu stretávania sa s Pittom. Ten bol ženatý dvakrát. Najprv s Jennifer Anistonovou a neskôr s Angelinou Jolieovou. Obe manželstvá sa skončili rozvodom.

Zaujímavosťou je, že zaláskovaná dvojica oslavuje narodeniny iba s jednodňovým odstupom. Pitt je narodený 18. decembra, Inés sa narodila 19. 12. 1992.

Bála som sa, že umriem, keď budem ďalej piť, hovorí autorka Zápisníka alkoholičky. Herečka Ramba jej príbeh zahrala bez súdov, necítila som voči Miši zlosť
Video
Zdroj: TV Pravda

Brad Pitt v Anglicku pokračoval v nakrúcaní filmu s názvom F1, ktorý zachytáva príbeh z pretekárskeho prostredia. Hoci snímka príde do kín až budúci rok, tvorcovia zverejnili prvý teaser. Pozrite si ho nižšie.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #láska #Brad Pitt #F1 #okruh #Ines de Ramon

+ Žalúdočné problémy a stres liečte bylinkovým čajom zo šalvie a medovky.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...

+ Skúšajte alternatívne metódy liečby, aby ste našli, čo vám pomáha.
Čím viac sa v práci snažíte, tým dosahujete...