Mal napadnúť expriateľku a hrozila mu basa. Všetci mi hovorili, aby som sa s ním rozišla, priznala herečka Good. Zostala a teraz...

Sú spolu viac ako rok a zažili aj náročné chvíle. Herca Jonathana Majorsa totiž bývalá partnerka obvinila z napadnutia a následného obťažovania.

11.07.2024 00:00
Meagan Good Foto: ,
Herečka Meagan Good na premiére komédie "Tyler Perry's Divorce in the Black".
debata

Herca uznali vinným z napadnutia a obťažovania v decembri 2023 po údajnom domácom spore s bývalou priateľkou Grace Jabbari. V apríli 2024 bol odsúdený na 52-týždňový intervenčný program v oblasti domáceho násilia.

Brad Pitt a jeho partnerka Ines De Ramon Čítajte viac Už sa neskrývajú! Brad Pitt vzal za ruku svoju krásnu Ines. O 29 rokov mladšia brunetka hovorí štyrmi jazykmi a s hercom ju spája aj toto

Po boku hollywoodskeho herca, ktorého vychádzajúcu hviezdu zastavili práve obvinenia a tiež preukázanie viny na súde, stojí herečka Meagan Good. Tá sa priznala nedávno v televíznom rozhovore, že ju takmer všetci priatelia odhovárali od toho, aby s Majorsom zostávala.

Herečka Meagan Good a jej partner Jonathan... Foto: SITA/AP, Andy Kropa
Meagan Good a jej partner Jonathan Majors Herečka Meagan Good a jej partner Jonathan Majors na premiére filmu Divorce in the Black.

„Áno, každý priateľ mi radil, ale na konci dňa viem, že vždy sa môžem na seba pozrieť do zrkadla, keď dôverujem svojej duši, keď dôverujem Bohu, keď sa pýtam Boha a keď sa hýbem do rytmu vlastného tepu," uviedla v televíznej talk-šou Hoda & Jenna. Herečka, ktorá nedávno uviedla nový film Divorce in the black, je rada, že sa rozhodla žiť život po svojom.

Speváčka a herečka Courtney Love na zábere z roku 2022. Čítajte viac Vulgárna aj sfetovaná, taká som bola, napísala o sebe kedysi. Kontroverzná žena rocku oslavuje, Courtney Love má 60

Uviedla tiež, že s Majorsom (mladším od nej o sedem rokov) sú stvorení jeden pre druhého. „Podpora, ktorú sme si boli schopní navzájom poskytnúť. Úprimné rozhovory, láska, rešpekt, len starostlivosť a ohľaduplnosť… bolo to naozaj úžasné,“ povedala v relácii Today.

Bála som sa, že umriem, keď budem ďalej piť, hovorí autorka Zápisníka alkoholičky. Herečka Ramba jej príbeh zahrala bez súdov, necítila som voči Miši zlosť
Video
Zdroj: TV Pravda

S Majorsom sa objavili aj spoločne na premiére spomenutého filmu – komediálnej novinky z dielne Tylera Perryho. Išlo o druhý oficiálny event po odpykaní si trestu, na ktorom sa herec objavil. Prvým bolo vyhlásenie cien BET Awards 2024. Majorsa mohli diváci vidieť napríklad v snímkach Creed III či Ant-Man a Wasp: Quantumania.

Herečka Táňa Pauhofová v kreácii od Borisa Kráľa.
Herečka Táňa Pauhofová v kreácii od slovenského...
+14Herečka Eliška Křenková v kreácii od...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #láska #Meagan Good #Jonathan Majors

+ Potrápia vás zažívacie ťažkosti, dávajte pozor akú a odkiaľ vodu pijete.
Nepremýšľajte nad chybami, ktorými ste...

+ Neurobte nič, čím by ste ohrozili zdravie svojich blízkych a tiež sebe.
Pracovné vzťahy budú ako na hojdačke,...