Futbal musel bokom, španielsky kráľ s rodinou si plnili záväzky: Kráľovná Letizia znovu bodovala, šaty za 80 eur idú na dračku

Hoci Španielsko v utorok večer triumfovalo na futbalovom ihrisku a mieri do finále Majstrovstiev Európy, kráľovská podpora im na štadióne chýbala. Malo to pádny dôvod. Kráľ Felipe s kráľovnou Letiziou a dcérami sa venovali povinnostiam.

11.07.2024 00:00
888698310 Foto:
Kráľ Felipe VI s manželkou kráľovnou Letiziou a ich dcérami - princeznou Leonor (vpravo) a infantou Sofiou na návšteve v priestoroch hotela Melia v Lloret de Mar.
debata

Členovia španielskej kráľovskej rodiny sa v rovnaký deň, tesne popoludní objavili v prímorskom letovisku Lloret de Mar, keďže na pobreží Costa Brava sa konalo odovzdávanie ocenení Nadácie princeznej z Girony. Štvorčlenná zostava dorazila s úsmevmi a v dobrej nálade. Najmä ženská časť zoskupenia pútala pozornosť aj štýlom.

princezná Rajwa Čítajte viac Jordánska kráľovná Rania sa pochválila záberom tehotnej nevesty: Krajšiu tehuľku s kráľovským titulom sotva nájdete, žiari šťastím

Kráľovná Letizia nesklamala, keď stavila na béžové šaty na telo z domácej značky Mango – aj to, samozrejme, vyvolalo rozruch. Päťdesiatročná Letizia si totiž obliekla šaty, ktoré sú dostupné aj bežným ženám a ich cena bola zhruba 80 eur, momentálne sa predávajú dokonca v zľave za menej ako 30. Značka automaticky zaznamenala zvýšený dopyt po kreácii, ktorú však Letizia doplnila drahšou kabelkou Carolina Herrera, sandálikmi Boss a náušnicami Gold&Roses.

Španielska kráľovná Letizia a jej dcéra,...
Španielska kráľovná Letizia a jej dcéra,...
+2Španielska kráľovná Letizia a jej dcéra,...

Dcéry kráľovského páru, 18-ročná princezná Leonor o rok mladšia princezná Sofía zvolili letný look a pôsobili veľmi zladene. Aj jedna, aj druhá si obliekli svetlé nohavice a voľné blúzky. K nim si vzali espadrilové sandále španielskej značky Macarena Shoes.

zväčšiť Španielsky kráľ Felipe na finále mužskej... Foto: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth
Britain Wimbledon Tennis Španielsky kráľ Felipe na finále mužskej dvojhry vo Wimbledone v roku 2023.

Celú rodinu čakal bohatý program aj nasledujúci deň, takže na Costa Brava strávili aj stredu. Očakáva sa však, že na finálový zápas majstrovstiev Európy vo futbale sa vyberie minimálne jeden zástupca rodiny – s vysokou pravdepodobnosťou kráľ Felipe. Ten bol minulý rok o takomto čase osobne podporiť aj tenistu Carlosa Alcaraza, ktorý súperil vo finále Wimbledonu s Talianom Matteom Berettinim a zvíťazil.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #móda #kráľovná Letizia #kráľ Felipe

+ Cvičte pravidelne, aby ste si zvýšili energiu. Pohyb je kľúčový.
Skúste nové spôsoby investovania, aby ste...

+ Chemické prípravky spôsobia nepríjemné svrbenie na vašej pokožke.
Očakávajte zmeny, ktoré povedú k zlepšeniu...