Na verejnosti sa Meghan ukázala v elegantných čiernych šatách, neskôr sa preobliekla do objemného bieleho plášťa, ktorý mala prehodený cez bielu košeľu. Pred hotelom sa zhromaždilo množstvo fanúšikov a fotografov, čo vojvodkyňu zjavne prekvapilo. V jednej chvíli ju jeden z ochrankárov držal za ruku, aby jej pomohol zvládnuť pozornosť davu.
Jej biely outfit však vyvolal zmiešané reakcie. Niektorí komentátori na britských weboch označili model za „rúcho“ či „prestieradlo“. Niektorí dokonca pripomenuli Halloween a prirovnali jej plášť k duchovi či toaletnému papieru. „Rúcho sa jej vlečie po zemi, typické pre Meghan,“ písal jeden z kritikov.
Napriek ostrej kritike je jasné, že Meghan módu sleduje a zúčastňuje sa významných módnych podujatí, ako boli prehliadky v New Yorku alebo Toronte. Návšteva Paríža bola preto očakávaná, hoci so sebou priniesla aj zvýšenú pozornosť médií a fotografov, ktorí chcú zachytiť každý jej krok.