Pekelne sexi! Ronaldova kráska Irina zvádza v plavkách a bude hrať

V dnešnej modelingovej brandži už nie je nič výnimočné, ak sa autorkou kolekcie stane známa osobnosť. V prípade plaviek Beach Bunny nastala situácia, keď zástupcovia značky zabili dve muchy jednou ranou.

20.09.2013 00:00
debata
Modelka Irina Shayk v kampani na plavky Beach... Foto: Profimedia.sk
Irina Shayk Modelka Irina Shayk v kampani na plavky Beach Bunny Signature 2014.

Limitovanú líniu plaviek a plážového oblečenia navrhla pre známu firmu ruská modelka Irina Shayk. Dvadsaťsedemročná hnedovláska patrí medzi najsexi modelky planéty a vďaka jej krivkám dostáva pravidelne pracovné ponuky predovšetkým v oblasti dámskej bielizne a plážového oblečenia. V prípade Beach Bunny ju však potešila ponuka dizajnovať.

„Snažila som sa vytvoriť niečo, čo by bolo sexi, pohodlné a čo by som bez zaváhania vytiahla na dovolenke z kufra a okamžite si obliekla,“ vyhlásila kráska. A aby presvedčila, že to myslí vážne. Svoju vlastnú kolekciu zároveň aj nafotila v novej kampani. Jednotlivé kúsky potvrdzujú, že Shayk je rada stredobodom pozornosti a že túži vyzerať predovšetkým superpríťažlivo. S jej krivkami to však ani veľmi neprekvapí.

Ruská modelka Irina Shayk uviedla v rámci... Foto: Profimedia.sk
Irina Shayk Ruská modelka Irina Shayk uviedla v rámci kolekcie plaviek Beach Bunny aj vlastnú kolekciu. Kampaň, ktorá k nej vznikla, je skutočne sexi.

Niekoho však možno prekvapí informácia, že ruská rodáčka si po skúsenosti s dizajnom plánuje otestovať ďalšie talentové schopnosti. Bude hrať vo filme Hercules, v ktorom hlavnú rolu stvárni Dwayne Johnson. „Ešte som nezačala s nakrúcaním, ale neviem sa dočkať. Budem mať síce len malú úlohu, ale tím, s ktorým pracujem, je úžasný a Brett Ratner je jeden z mojich najobľúbenejších režisérov,“ citoval modelku server Daily Mail.

debata chyba
Viac na túto tému: #irina Shayk #plavky #Beach Bunny #vlastná kolekcia

+ Na päty sa vám bude lepiť smola a budete mať pocit, že všetko ide dolu vodou.
V práci sa vám bude dariť ako...

+ V hlave sa vám rodia vynikajúce nápady, je na vás či ich zrealizujete.
Od práce by ste si mali dať na dlhšiu...