Vkus a sexepíl ruka v ruke! Peštovej kyprý dekolt upútal

O vkuse a cite pre kombinovanie v prípade módy niet u Daniely Peštovej pochýb. Česká topmodelka sa predviedla v ukážkovej podobe aj počas akcie Designblok 2013 v Prahe.

11.10.2013 13:20
debata
Česká topmodelka Daniela Peštová na akcii... Foto: Profimedia.sk
Daniela Peštová Česká topmodelka Daniela Peštová na akcii Designblok 2013.

Manželka slovenského speváka a hudobníka Pavla Haberu sa objavila na podujatí v zaujímavej kombinácii, ktorá pútala pozornosť. A nie preto, že by sa krásna blondínka lacno predvádzala.

Hoci si Peštová na podujatie vzala priehľadný čipkovaný top, pod ktorým sa jasne črtala čierna podprsenka a z ktorého vykúkal bujný dekolt – doplnila ho čiernym kardiganom a vlnenou sukňou Acne. V rukách luxusná kabelka, len minimálny mejkap a ležérny účes aktívnej ženy, matky a manželky.

Celok tak vyznel veľmi elegantne a žensky. Peštová však už viackrát presvedčila, že s módou si tyká a rozumie. Na módnej akcii, ktorá je za posledných pár týždňov už tretím módnym podujatím v susednej Prahe, sa objavilo aj množstvo ďalších známch tvárí módnej a modelingovej brandže. Nechýbala Liběna Rochová, Miro Sabo či Hana Zárubová. Jedným z vrcholov akcie je prehliadka ateliéru A. F. Vandevorst.

debata chyba
Viac na túto tému: #dekolt #Daniela Peštová #poprsie #Designblok

+ Oddýchnite si dnes tak ako to naozaj potrebujete.
Nechoďte na vlastnú päsť, so svojim tímom toho dosiahnete...

+ Nech sa deje čokoľvek buďte neustále pozitívny, bude len lepšie.
Ste pred cieľom, preto sa rozhodne nevzdávajte...