Neuveriteľné! Oslávi 60-ku, zatienila aj mladé bikinové sexbomby

15.01.2014 11:51

Výkvet krásy a tiež prehliadka dokonalých figúr - v ich znamení sa niesol utorňajší večer v Los Angeles, kde sa konala oslava pri príležitosti 50. výročia slávneho magazínu.

Modelka Christie Brinkley oslávi vo februári...
Modelka Christie Brinkley oslávi vo februári 60. narodeniny. Pozrite na tie nohy. Autor: SITA/AP, Dan Steinberg

Reč je o plavkovom špeciáli, ktorý každoročne vydáva magazín Sports Illustrated a ktorý patrí medzi najsledovanejšie prehľady trendov plaviek a plážovej garderóby na nasledujúcu letnú sezónu.

Pod názvom 50 Years of beautiful sa konala párty, ktorá bola zároveň zaznamenávaná do televízie a na ktorej nemohla chýbať väčšina hviezd zo stránok, ale aj tituliek spomenutého plavkového špeciálu.

Modelka
		Christie Brinkley vyzerá stále úžasne.
Modelka
		Genevieve
		Morton.
+14Modelka a televízna
		osobnosť  Tyra Banks
		bola...

Na červenom koberci sa pritom stretlo niekoľko generácií – od najmladšej Ireland Baldwinovej, cez Kate Uptonovú, Petru Němcovú a Heidi Klumovú až po Christie Brinkleyovú a Chrissy Teigssovú.

Práve posledné dve spomenuté mnohým hosťom vyrazili dych. Teigs, ktorá minulý rok oslávila 66. narodeniny, sa objavila v jednom z prvých vydaní plavkového špeciálu. Aj dnes však vyzerá veľmi zachovalo a príťažlivo.

Modelka Kate Upton predviedla svoje zmyselné...
Modelka Kate Upton predviedla svoje zmyselné krivky. Autor: SITA/AP, Dan Steinberg

Skutočný príkladom nestarnúceho pôvabu je však Christie Brinkley. O pár týždňov, začiatkom februára oslávi už 60. narodeniny, pri pohľade na dámu, ktorá dorazila v čiernych minišatách, predviedla dokonalé nohy a oslnivý úsmev, znie však takáto informácia priam neuveriteľne.

Brinkley, ktorá je matkou troch detí, ozdobila titulnú stranu Sports Illustrated Swimsuit Issue tri roky po sebe – v rokoch 1979, 1980 a 1981. Aj dnes by však určite dokázala konkurovať mnohým slečnám, keby sa vyzliekla do plaviek.

#Heidi Klum #Kate Upton #Christie Brinkley #dokonalá figúra #Sports Illustrated Swimsuit Issue #Petra Němcová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudnite dnes na voňavku, mohla by vašej pokožke len uškodiť.
Dokončite si svoju prácu včas a nechajte si...

+ Neohrozujte seba a zdravie ľudí okolo vás, je na čase prestať so závislosťami.
Pomôžte v práci svojim...