Poľská kráska odložila všetko! Celkom nahá sa predvádza na titulke

31.03.2014 00:00

Patrí medzi najžiadanejšie modelky v brandži. Nielen pre dokonalé štíhle telo a pôvabnú tvár, ale aj odvahu. Najnovšie pózuje celkom nahá.

Poľská topmodelka Anja Rubik na titulnej strane...
Poľská topmodelka Anja Rubik na titulnej strane magazínu Lui. Autor: Reprofoto: Lui

Reč je o poľskej kráske Anji Rubikovej, rodáčke z Rzesówa. Blondínka oslávila minulý rok už tridsiate narodeniny, ale stále patrí medzi najobsadzovanejšie tváre pri fotení editoriálov do magazínov ako Vogue Paris či Vogue Italia. Jej najnovšia práca však tak trochu vybočuje z módnych koľají.

Rubik sa nechala zvečniť pre magazín Lui, ktorý už vyzliekol nejednu príťažlivú hviezdu. Poľka sa tiež nevzpierala a jej akt zdobí hneď titulnú stranu. Ďalšie, ešte odvážnejšie zábery sa nachádzajú vo vnútri magazínu. Rubik stvárnila pred objektívom novodobú Emmanuelle – hrdinku slávneho erotického filmu zo 70-tych rokov minulého storočia.

V súvislosti s Rubikovou v posledných dňoch však zaujalo aj čosi celkom iné. Hviezda kampaní Fendi či Lacoste účinkovala vo videoklipe poľskej raperky. Klip sa šíril po internete, nie však kvôli tomu, aký skvelý je, ale skôr ako komicky vyznieva.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#nahota #akt #Anja Rubik #Lui
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...