Bradavky v kurze?! Verešová aj Faltýnová vytasili vnady pod čipkou

30.04.2014 00:00

Modelka Andrea Verešová je s vekom čoraz odvážnejšia a prácu modelky na móle si očividne užíva. Po minulom týždni, keď sa objavila na akcii BMD 2014 v Bratislave, predvádzala tento týždeň aj v Prahe. Poriadne odvážny model.

Modelka Andrea Verešová na prehliadke Natali...
Modelka Andrea Verešová na prehliadke Natali Ruden. Hoci bola naostro, vymyslela to prefíkane - bradavky prekryli telové pásky. Autor: Profimedia.sk

Čipkované kreácie od dizajnérky Natali Ruden síce možno doplniť dámskou bielizňou, ale matka dvoch detí tak neurobila. Na improvizovanom móle v priestoroch pražskej Občanskej plovárny sa vystriedala v niekoľkých modeloch. Práve čipkovaná kombinácia topu a šortiek však patrila k najsledovanejším. Slovenská rodáčka si pod top nevzala spodnú bielizeň a bradavky mala ukryté len pod telovou páskou.

Ešte odvážnejšia však bola ďalšia známa celebritná modelka – Petra Faltýnová. Partnerka moderátora Leoša Mareša sa ukázala hosťom akcie v bielej bundičke z čipkovaného materiálu a jej poprsie razom odhalilo aj menej pozorné divácke oko. Bradavky navyše neposedne vykúkali spod modelu.

Modelka Petra Faltýnová nepatrila nikdy medzi...
Modelka Petra Faltýnová nepatrila nikdy medzi ostýchavé dámy. Na prehliadke Natali Ruden odhalila bradavky pod čipkou.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia.sk

Dizajnérka Natali Ruden však musela byť spokojná. Obe dámy sa totiž postarali o to, aby sa o podujatí písalo a hovorilo. Ostáva len dúfať, že bežné zákazníčky budú pri obliekaní kreácií voliť menej exhibicionistický prístup.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Andrea Verešová #čipka #Petra Faltýnová #bradavky #Natali Ruden
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku