Na nahom tele pavučina z čipky! Češka Kurková uchvátila ako nevesta

12.05.2014 00:00

Začiatkom minulého týždňa bola jednou z najpôvabnejších hviezd na podujatí Costume Institute Gala, ale to málokto tušil, že Karolína Kurková dokáže uchvátiť ešte viac.

Česká supermodelka Karolína Kurková na módnej...
Česká supermodelka Karolína Kurková na módnej šou Pronovias Barcelona. Autor: Profimedia.sk

Blondínka, ktorá je považovaná za jednu z posledných „supermodeliek“, sa objavila pred pár dňami na výročnej prehliadke španielskeho svadobného ateliéru Pronovias, aby predviedla niekoľko svadobných šiat z novej kolekcie.

Už samotná práca na jednotlivých modeloch je dychvyrážajúca a mnohí ju prirovnávajú k piplačke na modeloch z dielne couture – sama Kurková však bola úchvatným objektom, keď sa v závere prehliadky objavila na veľkolepom móle v šatách ako pavučinka.

Nahé telo rafinovane prekrývali vrstvy čipky a krištáľov, česká modelka pôsobila ako dokonalá bábika a s gráciou a patričnou dramatickosťou model predviedla.

V závere módnej šou na počesť 50. výročia ateliéru sa prišli pozvaným hosťom a celebritám predstaviť aj dizajnéri, krajčíri, či vyšívačky a dekoratérky značky, ktorí všetci spoločne tvoria svadobné kolekcie. Pozrite si video.

Topmodelka Karolina Kurková.
Topmodelka Karolina Kurková. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svadobné šaty #čipka #nevesta #Pronovias #Karolína Kurková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku