Tu odhalená nôžka, tu kyprý dekolt - modelingová elita vystavila krivky

23.05.2014 13:50

Azda ani jedna modelka, ktorá momentálne niečo znamená v brandži, nechýbala na štvrtkovej akcii amfAR Cinema against AIDS v Cannes. Ktoré zaujali najviac?

Ruská topmodelka Irina Shayk prišla v kreácii...
Ruská topmodelka Irina Shayk prišla v kreácii Atelier Versace. Autor: Reuters, BENOIT TESSIER

Už to tak býva, že stredobodom pozornosti sa stali dámy, ktoré sa neboja odhaliť zo svojich ukážkových figúr viac pokožky než bežná populácia. Ruska Irina Shayk stavila na dokonalé nohy. A z vysokého rozparku jej šiat Atelier Versace vystrčila na fotografov obnaženú nôžku.

Brazílska topmodelka Alessandra Ambrosio...
Brazílska topmodelka Alessandra Ambrosio odhalila nôžky aj bujný dekolt na párty amfAR v Cannes. Autor: Pascal Le Segretain/amfAR14 via Image.net

Brazílska gazela Alessandra Ambrosio je síce mamou dvoch detí, ale po pôrode sa razom dokáže dostať do formy. Aj preto niet divu, že je jednou z hviezd značky Victoria's Secret. Do róby s hlbokým výstrihom však tentoraz žiadnu značkovú podprsenku nevmestila, jej krivky sa však pôvabne zaobľovali vďaka rafinovanému strihu. A Ambrosiovej dekolt obdivoval nejeden pán.

Holandská modelka Lara Stone sa predviedla v...
Holandská modelka Lara Stone sa predviedla v kreácii Versace. Autor: Reuters, BENOIT TESSIER

Podobné určite platí aj o holandskej topmodelke Lare Stone. Kráska, ktorá sa po dlhšej pauze vrátila do svetiel reflektorov, bola neprehliadnuteľná aj vďaka odvážnej kombinácii vybíjanej koženej podprsenky a masívnej sukne z dielne Versace. Kypré poprsie Stoneovú preslávilo a svoju povesť Venuše potvrdila aj na akcii amfAR.

Ďalšie známe dámy z modelingu, ale aj hviezdy hudby a filmu si pozrite v galérii z akcie amfAR 2014.

Česká
		topmodelka Eva Herzigová prišla aj
		s...
Modelka,
		moderátorka a porotkyňa Heidi
		Klum...
+51Na benefíciu amfAR
		dorazil aj kanadský
		spevák...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#irina Shayk #Alessandra Ambrosio #krivky #Lara Stone #Cannes 2014 #odhalené
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku