Chomisteková pozýva na kastingy Miss Slovensko: Nebojte sa trémy

21.01.2015 20:00
Karolína Chomisteková (vľavo) a Miss Slovensko...
Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková (vľavo) a Miss Slovensko 2014 Laura Longauerová spoločne skúšali jednotlivé kúsky garderóby, ktoré Longauerová predvedie na finále Miss World. Autor: ,

Výberové kolá na Miss Slovensko 2015 sa budú konať v Košiciach, Banskej Bystrici, Žiline a Bratislave.

Kastingy 20. ročníka súťaže Miss Slovensko sa začnú vo štvrtok 22. januára v Košiciach. Ďalšie výberové kolá sa budú konať 23. januára v Banskej Bystrici, 24. januára v Žiline a 25. januára v Bratislave, vždy od 14:00 do 17:00.

Porote bude predsedať riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková. „Pred dvoma rokmi som pred kastingovou porotou stála ja sama, takže presne viem, aké môžu mať dievčatá pocity. Ubezpečujem ich ale, že celá porota sú veľmi priateľskí ľudia a všetkým sa budeme snažiť pomôcť prekonať počiatočnú trému,“ uviedla.

Dievčatá budú vyberať aj Miss Slovensko 2014 Laura Longauerová, riaditeľ Oklamčák Production Jozef Oklamčák, dvorný choreograf súťaže Peter Varady, módny návrhár a stylista Michael Kováčik a tohtoročný oficiálny fotograf súťaže Tomáš Thurzo. V Košiciach sa k porote pridá aj Miss Sympatia 2014 Lucia Semanková, v Žiline Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková a v Bratislave Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová.

Záujemkyne o postup do neverejného semifinále, ktoré sa uskutoční 1. februára v Bratislave, musia spĺňať nasledovné podmienky. V čase aprílového finále musia mať vek 18 až 23 rokov, byť slobodné, bezdetné, slovenskej štátnej príslušnosti a bez plastických operačných zákrokov a výrazného tetovania. V povinnej výbave uchádzačiek o postup by nemali chýbať plavky, lodičky a fotografie. Počas kastingových kôl budú mať dievčatá možnosť upraviť sa alebo konzultovať líčenie s profesionálnymi vizážistkami.

Počas nasledujúcich mesiacov potom prejdú prípravou na galavečer Miss Slovensko 2015, ktorý bude zároveň aj oslavou 20. výročia súťaže. Víťazka získa postup na Miss World 2015, honorovanú zmluvu od Produkčného domu Forza, automobil a viacero ďalších zaujímavých cien.

Neoddeliteľnou súčasťou projektu je aj charitatívny podtext. Výťažok z hlasovania o Miss Sympatia 2014 vo výške 12 238 eur darovala organizácia Miss Slovensko Detskému kardiocentru na bratislavských Kramároch.

Termíny kastingov súťaže Miss Slovensko 2015:

  • 22. januára – Košice, Hotel Centrum
  • 23. januára – Banská Bystrica, Kongres hotel Dixon
  • 24. januára – Žilina, Boutique hotel Dubná Skala
  • 25. januára – Bratislava, DoubleTree by Hilton
#tréma #Miss Slovensko 2015 #kastingy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobrú náladu vám nikto nezoberie, ak si ju sami nedáte.
Pravidlá na cestách dodržiavajte, inak hrozí...

+ Neustále diéty vám spôsobia náhlu zmenu hmotnosti, žiaľ k horšiemu.
Prihlásite sa na online vyučovanie...