Trojnásobná mama po 40-ke? Herzigová ohúrila na erotikou nabitej šou!

, 26.01.2015 17:05

Topmodelka Eva Herzigová je trojnásobnou mamou a prekročila už štyridsiatku. V spoločnosti dievčat, ktoré by mohli byť jej dcérami, však žiarila.

Česká topmodelka Eva Herzigová v kreácii...
Česká topmodelka Eva Herzigová v kreácii Atelier Versace z kolekcie jar-leto 2015 na prehliadke v Paríži. Autor: VERSACE

Česká rodáčka sa v nedeľu večer objavila ako jedna z modeliek na prehliadke kolekcie módnej značky Versace – konkrétne línie couture uvádzanej pod značkou Atelier Versace. Pri pohľade na dámu rafinovane zahalenú v červenej kreácii s telovými prestrihmi od krku až po kolená musela závisťou zblednúť nejedna jej rovesníčka. A tiež mladšie dámy.

Speváčka Ellie Goulding bola hviezdou
		párty...
Dizajnér
		obuvi Brian
		Atwood.
+14Brazílska topmodelka
		Isabeli Fontana.

Herzigová si minulý rok zahrala v českom filme Rozprávkar a napriek rozpačitým kritikám jej výkon hodnotili veľmi pozitívne. Blondínka už viackrát ukázala, že nie je len bezmennou a bezduchou modelkou a venuje sa viacerým aktivitám súčasne.

Modelka v kreácii Atelier Versace z kolekcie...
Modelka v kreácii Atelier Versace z kolekcie jar-leto 2015 na prehliadke v Paríži. Autor: VERSACE

Pre módny dom Versace však predvádzala aj kvôli dobrému vzťahu s dizajnérkou Donatellou Versace, ktorá pripravila kolekciu s absenciou rovných línií. Dominantou boli modely s už spomenutými telovými panelmi z hodvábu, ktoré rafinovane odhaľovali telo. Prím hrali aj telové a priehľadné materiály bohato zdobené krištáľmi, výšivkami, ale dokonca aj gumou.

Topmodelka Eva Herzigová (druhá zľava) sa...
Topmodelka Eva Herzigová (druhá zľava) sa zabávala s Donatellou Versace aj pri tanci. Autor: VERSACE

Donatella Versace už tradične po prehliadkovej paráde pripravila aj veľkolepú párty. Na nej sa Herzigová objavila v minišatách z aktuálnej couture kolekcie a s 59-ročnou dizajnérkou si strihla pár kreácií na tanečnom parkete.

Event bol natrieskaný známymi tvárami zo sveta filmu aj módy. Pozornosť si vyslúžila najmä herečka Kate Hudson (mimochodom v šatách veľmi podobných tým, ktoré na móle mala Herzigová), o dídžejing sa starala Michelle Rodriguez a hosťom spievala Ellie Goulding. Galériu z prehliadky aj párty si pozrite exkluzívne na Pravda.sk.

Modelka
		v kreácii Atelier Versace z
		kolekcie...
Modelka v
		kreácii Atelier Versace z
		kolekcie...
+27Modelka v kreácii
		Atelier Versace z
		kolekcie...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Paríž #Eva Herzigová #Atelier Versace #couture #Donatella Versace
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...