Len bikiny a sexi telá! To sú hriešne titulky slávneho magazínu

09.02.2015 01:00

Plavkový špeciál magazínu Sports Illustrated vychádza od roku 1964. Pozrite si horúce titulky posledných rokov.

Objaviť sa na titulke plavkového špeciálu magazínu Sports Illustrated je snom zrejme každej modelky. Ak sa to podarí, cover kráska rozhodne nezostane v zabudnutí a jej kariéra sa pohne dopredu priam míľovými krokmi. Dokonca sa jej vďaka titulke môžu pootvoriť aj dvere do filmového biznisu.

Hannah
		Davis na obálke slávneho
		špeciálu...
Titulná
		fotografia plavkového špeciálu
		Sports...
+9Topmodelka Kate Upton
		pózuje pri
		titulnej...

Na titulke sponínaného špeciálu sa objavili v minulosti krásky ako Christie Brinkley, Paulína Pořízková, Elle Macpherson, Rachel Hunter, Rebecca Romijn, Petra Nemcová, Valeria Mazza, Heidi Klum či Tyra Banks. Zaujímavosťou je, že napríklad Cindy Crawford, Stephanie Seymour či Naomi Campbell sa na titulku spomínaného špeciálu nikdy nedostali, zostali len „vo vnútornom obsahu“ magazínu.

Modelka Kate Upton je novou hviezdou...
Modelka Kate Upton je novou hviezdou špeciálneho plavkového vydania magazínu Sports Illustrated, ktoré patrí medzi najslávnejšie magazínové špeciály vôbec. Autor: Reuters, REUTERS/Walter Iooss Jr./Sports Illustrated

Sports Illustrated: Swimsuit Issue prvý raz vyšiel v roku 1964, na titulke sa objavila Babette March a celá príloha mala iba 5 strán. Modelke Christie Brinkley sa podarilo dostať na titulku plavkového špeciálu tri roky po sebe (1979 – 1981). Jej úspech zopakovala aj Elle Macpherson v rokoch 1986 – 1988. Titulku slávnej prílohy zdobili aj krásne Češky: Paulína Pořízková, Daniela Peštová, Petra Němcová či Veronika Vařeková.

Posledné roky patrili titulky sexi kráskam ako Kate Upton, Irina Shayk, Brooklyn Decker či Bar Refaeli. A všetkým štyrom sa podarilo už dostať aj na filmové plátna či aspoň televízne obrazovky.

Irina Shayk  pre Sports Illustrated.
Irina Shayk pre Sports Illustrated. Autor: Sports Illustrated

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#titulka #modelky #Sports Illustrated #Sports Illustrated Swimsuit Issue
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudnite dnes na voňavku, mohla by vašej pokožke len uškodiť.
Dokončite si svoju prácu včas a nechajte si...

+ Neohrozujte seba a zdravie ľudí okolo vás, je na čase prestať so závislosťami.
Pomôžte v práci svojim...