Oci, to sa mi fakt nepáči! Malá North West prerevala otcovu módnu šou

Módny svet môže byť nadšený, ale malá North West - dcérka televíznej celebrity Kim Kardashianovej a rapera Kanye Westa si najnovšiu módnu šou svojho ocka neužila.

13.02.2015 14:05
Kim Kardashian s plačúcou dcérkou North Foto: ,
Kim Kardashian s plačúcou dcérkou North počas prehliadky jej manžela Kanye Westa. V spoločnosti raperov (zľava) Seana Combsa, Jay-Z, jeho manželky - speváčky Beyonce a Anny Wintour z Vogue.
debata

Slávny pár vzal dcérku na štvrtkovú módnu prezentáciu, v rámci ktorej predstavili novú kolekciu značky Adidas navrhnutú práve v spolupráci so známym americkým raperom. Túto akciu si nenechali ujsť mnohé známe osobnosti – do prvého radu zasadli raperi Diddy či Jay-Z, alebo speváčky Cassie, Beyoncé aj Rihanna. Nechýbala dokonca ani šéfredaktorka magazínu Vogue Anna Wintour.

Rodina pokope - Kim Kardashian, jej manžel...
Kim Kardashian s plačúcou dcérkou North počas...
+3Televízna celebrita Kim Kardashian sa snaží...

Záujem celebritných hostí o novú kolekciu však hneď v úvode narušila malá North, ktorú zjavne nebavilo sedieť v maminom náručí a sledovať pomerne zdĺhavú prezentáciu nových kúskov. Jej plač sa najprv slávna mama snažila utíšiť, ale po chvíli pochopila, že to asi možné nebude. Plačúce dievčatko tak odniesla k pestúnke a sama sa vrátila medzi celebritných hostí.

Nuž, ale ktohovie, možno plač malého dievčatka bol vlastne len reakciou na novú módnu spoluprácu Westa a známej športovej značky. V médiách sa už objavili konštatovania, že samotné odevy výrazne zatienili slávni pozvaní hostia a že v kolekcii sa neobjavilo nič výnimočné.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #prehliadka #Kim Kardashian #Kanye West #plač #North West

+ Večer na ťažké jedlá zabudnite, budete mať žalúdočné problémy.
Všetko zvládnete tak, ako ste si plánovali,...

+ Začnite športovať, avšak si dávajte pozor aby ste si pri tom neublížili.
Finančná disciplína je kľúčom k...