Ďalšia slávna dcérka v prvom rade: A ten pohľad? Nudaaaa!

Modny svet blažene ochká, ale zdá sa, že hviezdni potomkovia majú na vec celkom iný názor. Po North Westovej sa do centra pozornosti dostala trojročná Harper Beckham.

16.02.2015 00:00
debata
Futbalista David Beckham drží v náručí znudenú... Foto: SITA/AP, Jason DeCrow
David Beckham, Harper Beckham, Anna Wintour Futbalista David Beckham drží v náručí znudenú dcérku Harper a diskutuje s Annou Wintour.

Dcéra slávneho futbalistu Davida Beckhama a dizajnérky Victorie Beckhamovej sa objavila v prvom rade na prehliadke svojej mamy v New Yorku. Ako inak, vedľa najdôležitejšej ženy módneho priemyslu – šéfredaktorky amerického magazínu Vogue Anny Wintourovej.

Podľa záber, ktoré zhotovili reportéri, však vyzeralo byť malé dievčatko všetko, len nie ohúrené a zaujaté módnou prezentáciou kolekcie na jeseň a zimu 2015. Skúmavo si skôr prezeralo hostí okolo a nejeden pohľad venovalo aj najobávanejšej žene módneho sveta. Po celý čas Harper na rukách držal jej otec David Beckham, ktorého sprevádzalo na prehliadke aj synovské trio – Brooklyn, Romeo a Cruz dostali, ako inak, miesta v prvom rade.

zväčšiť Kim Kardashian s plačúcou dcérkou North počas... Foto: Reuters, LUCAS JACKSON
Kim Kardashian s plačúcou dcérkou North Kim Kardashian s plačúcou dcérkou North počas prehliadky jej manžela Kanye Westa. V spoločnosti raperov (zľava) Seana Combsa, Jay-Z, jeho manželky - speváčky Beyonce a Anny Wintour z Vogue.
Len v piatok obleteli svet fotografie z prezentácie kolekcie rapera Kanye Westa pre značku Adidas. Jeho malá dcérka North mala absolvovať módnu šou v náručí matky Kim Kardashianovej v prvom rade. Pre neutíšiteľný plač ju však napokon musela televízna celebrita odniesť k opatrovateľke. Nuž, aj takýto je život slávnych detí…
Rodina pokope - Kim Kardashian, jej manžel...
Kim Kardashian s plačúcou dcérkou North počas...
+3Televízna celebrita Kim Kardashian sa snaží...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #prehliadka #Victoria Beckham #Anna Wintour #Harper Beckham

+ Zdravého ducha si udržíte čerstvou citrusovou šťavou a úsmevom.
Vo financiách myslite racionálne, vysoký...

+ Športom a upravenou stravou znížite hmotnosť, s ktorou nie ste spokojní.
Vedľajší príjem by vám uľahčil...