To sa cení! Karlie Kloss skončila vo Victoria's Secret kvôli škole

Americká modelka Karlie Kloss rozviazala zmluvu s Victoria's Secret, pretože ju prijali na New York University, kde začne na jeseň študovať.

27.02.2015 16:49
debata
Topmodelka Karlie Kloss. Foto: SITA/AP, Joel Ryan
Topmodelka Karlie Kloss. Topmodelka Karlie Kloss.

Dvadsaťdvaročná rodáčka z Chicaga to prezradila pre magazín Vogue, dodala však, že práci modelky sa bude venovať aj popri štúdiu.

„Každý deň som čakala na vyjadrenie o prijatí. Po štúdiu na New York University som túžila veľmi dlho. Ale aj naďalej sa budem venovať práci. Som veľmi ambiciózna a mám veľa kariérnych cieľov, čiže v dohľadnej budúcnosti nehodlám spomaliť,“ uviedla Kloss. O ukončení jej spolupráce s luxusnou značkou spodnej bielizne informoval minulý týždeň kreatívny riaditeľ spoločnosti Edward Razek.

Modelka Karlie Kloss na prehliadke... Foto: Reuters, SUZANNE PLUNKETT
Karlie Kloss Modelka Karlie Kloss na prehliadke Victoria's Secret Fashion Show 2014.

„Karlie je výnimočná, je to moja veľmi dobrá priateľka a niekto, koho skutočne obdivujem a mám rád. Bezpochyby je jedna z najlepších modeliek a ešte lepší človek. Jej budúcnosť nie je ničím limitovaná a už teraz sa teším na všetko, čo dosiahne. Karlie Kloss pre mňa navždy bude anjelom,“ napísal vtedy prostredníctvom služby Instagram.

Karlie Kloss mohla verejnosť vidieť v reklamách na značky Nina Ricci, Chloé, Lacoste, Yves Saint Laurent alebo Dolce & Gabbana. Predvádzala pre Calvina Kleina, Karla Lagerfelda či Marca Jacobsa. Objavila sa napríklad aj na titulných stránkach viacerých vydaní spomínaného magazínu Vogue. Pre Victoria's Secret prvý raz pracovala v roku 2011 a medzi „anjelikov“ sa zaradila v roku 2013.

Topmodelka Karlie Kloss.
Topmodelka Karlie Kloss v kreácii Atelier...
+7Medzi pozvanými bola aj topmodelka Karlie Kloss.
debata chyba
Viac na túto tému: #dôvod #Victoria´s Secret #odchod #Karlie Kloss

+ Môžete očakávať chrípku, máte nábeh na zníženú imunitu.
Nenoste pri sebe veľkú hotovosť, nikdy neviete, čo sa...

+ Nikto vás nemôže donútiť chodiť k lekárovi, vy by ste mali sami chcieť.
Pravidlá sú pravidlá, a pravidlá sa majú...