Serena Williams na titulke slávneho módnika: Rozdelila čitateľov!

24.03.2015 17:35

Kritika aj nadšenie - takéto reakcie sa miešajú po zverejnení titulnej strany nového vydania amerického magazínu Vogue. Je na ňom tenistka Serena Williams.

Tenistka Serena Williams na titulnej strane...
Tenistka Serena Williams na titulnej strane aprílového vydania Vogue. Autor: Reprofoto: Vogue US - Annie Leibovitz for Vogue

Tridsaťtriročnú športovkyňu na obálku aprílového vydania fotografovala slávna Annie Leibovitz a výsledok rozhodne zaujme – napriek tomu, že po zverejnení vizuálu sa internetová obec rozdelila na dva tábory. Jeden je nadšený, v druhom sa ozývajú kritické hlasy.

Serena má na sebe tmavomodré obopnuté šaty Rag & Bone, okolo hlavy jej veje masívna kučeravá hriva. Vyzerá, že má len minimum mejkapu, dôraz je kladený na jej rysy a prirodzenosť. Celá titulná strana aj s ľadovomodrým pozadím pôsobí veľmi čisto, možno až trochu ľadovo a chladne.

Williamsovú si však magazín nevybral náhodne. Aprílové číslo je totiž zasvätené ženským krivkám a najmä ženskej forme, aktívnemu životnému štýlu a cvičeniu. Na stránkach Vogue nájdu čitatelia po boku Williamsovej aj jej veľkú rivalku, no zároveň kamarátku Caroline Wozniacki.

„Mohli by sme už skoncovať s mýtmi o tom, že ženy – športovkyne nemôžu byť kamarátky. Jasné, že môžu,“ vyhlásila Serena pre časopis o svojej kolegyni. Prezradila tiež, že jej blondínka pomohla v ťažkom období po rozchode s priateľom, za čo jej je doteraz vďačná.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzťah #Vogue #titulka #Serena Williams #Caroline Wozniacki
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor čo zjete, mohlo by to ublížiť vášmu zdraviu aj postave.
Aj od práce sa musíte poriadne...

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...