Herzigová či Bella Hadid u Diora: Jedna ako víla, druhá sexi dračica!

01.06.2016 16:20

Hoci značku Dior si celý svet spája s Parížom, v utorok večer sa diorovskí nadšenci, celebrity a módna obec presunuli do Londýna. Práve tam predstavili novú kolekciu Resort 2017.

Česká modelka Eva Herzigová na prehliadke Dior...
Česká modelka Eva Herzigová na prehliadke Dior Cruise 2017 v Londýne. Autor: Profimedia

V priestoroch Blenheimského paláca, kde kedysi svoju kolekciu prezentoval aj zakladateľ značky Christian Dior, sa zišli topmodelky súčasnej scény a množstvo pozvaných hostí. Nechýbali medzi nimi ani známe tváre ako Kate Beckinsale, Kate Mara či Elizabeth Olsen.

Pozvanie prijala aj česká rodáčka a jedna z tvárí kozmetickej línie Dior Eva Herzigová. Bola radosť na ňu pozrieť – v dlhých bielych šatách s priehľadnou šupkou naberaných rukávikov a áčkovej sukne vyzerala veľmi príťažlivo a pôvabne. Len málokto by tipoval, že táto dáma už priviedla na svet troch synov a prekročila štyridsiatku.

Česká modelka Eva
		Herzigová na prehliadke
		Dior...
Modelka Bella Hadid v
		zákulisí prehliadky
		Dior...
+3Herečka Kate Beckinsale
		si prišla
		pozrieť...

Tak ako Dior spolupracuje so zrelou Herzigovou, sa však značka rozhodla osloviť aj najmladšiu generáciu a užívateľov sociálnych sietí: Spravili tak prostredníctvom kontraktu s 19-ročnou Bellou Hadidovou. Mladučká modelka, mladšia sestra slávnej Gigi, sa stala novou tvárou dekoratívnej kozmetiky a túto správu oficiálne oznámili zástupcovia značky spoločne s Bellou.

Brunetka, ktorú na prehliadke osobne podporil priateľ The Weeknd, sa objavila aj na móle a predviedla jeden zo záverečných modelov. „Nedá sa ani opísať moje vzrušenie z toho, čo vám môžem oznámiť. Stala som sa novou tvárou a ambasádorkou líčidiel Dior,“ odkázala na svojom Instagrame Bella Hadid. Len pre zaujímavosť, jej konto sleduje zatiaľ 4,7 milióna užívateľov.

Modelka Bella Hadid v zákulisí prehliadky Dior...
Modelka Bella Hadid v zákulisí prehliadky Dior Cruise 2017. Hadid sa stala novou tvárou a ambasádorkou dekoratívnej kozmetiky Dior. Autor: Reuters, DYLAN MARTINEZ

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Londýn #Dior #Eva Herzigová #Bella Hadid
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zachovajte si zdravý rozum a nepanikárte zbytočne.
Začnite byť v práci viac nápaditý a kreatívny.
...

+ Ak potrebujete deň sami pre seba, urobte si ho.
Nový týždeň, nové úlohy a práca, začnite na tom...