Mama dvoch detí, ktorá aj po tridsiatke patrí medzi kľúčové modelky značky Victoria's Secret, sa počas uplynulých dní objavila hneď na dvoch prestížnych akciách. Jej podoba nemohla byť pritom odlišnejšia.
Na vyhlásenie cien Rady amerických módnych dizajnérov dorazila 34-ročná rodáčka zo Salvadoru v kombinácii trblietavého skráteného saka a širokých nohavíc z dielne Marca Jacobsa. Vlasy ulízané namokro, k tomu dramatický mejkap a silný hnedý rúž. Lima vyzerala ako démonická femme fatale.
Už na druhý deň sa však jej fanúšikovia a tiež fotografia dočkali celkom inej podoby. Hoci opäť stavila na Marca Jacobsa, tentoraz bola o poznanie ženskejšia, nežnejšia a hádam ešte zvodnejšia. Modelke vybral štylista belasú večernú toaletu s výrazným lodičkovým výstrihom. Lima v nej predviedla dokonalé poprsie a úprava vlasov a líčenie pripomínali divu zo starého Hollywoodu.
Azda najradšej však majú fanúšikovia túto dámu odetú „v pracovnom“. Áno, tušíte správne – pre Adrianu sú to najčastejšie bikiny a spodná bielizeň. Ako tvár značky Calzedonia zaplavila aj slovenské ulice. Tak ako sa vám páči najviac?