Miss Slovensko Činčurová v New Yorku: Spôsobila rozruch na móle!

13.09.2016 16:01

Na tohtoročnom newyorskom týždni módy malo zastúpenie aj Slovensko. A tiež slovenská krása.

Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová...
Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová predvádzala v New Yorku kreáciu od dizajnérky Sofie Turekovej. Autor: Shawn Punch

V Crowne Plaza Times Square sa v rámci Couture Fashion weeku konala akcia Slovak Fashion Night 2016 a medzi dizajnérskou elitou sa predstavila aj mladá slovenská návrhárka Sofia Tureková. Jej kolekcie pod názvom Optimista a Metamorfózy v avantgardnom štýle sa stali atraktívnym magnetom. Rozruch spôsobila šarmom a krásou aj víťazka súťaže Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová, ktorá Turekovej kreácie predviedla.

Počas záverečného defilé vyšla na mólo aj so svojou korunkou krásy, čo spôsobilo záujem amerických fotografov. Podľa slov Kristíny to bolo milé prekvapenie. Išlo o jej premiéru na medzinárodnej pôde a atmosféra celej akcie bola pre ňu údajne veľkým povzbudením pred súťažou Miss World, ktorá sa bude konať v decembri vo Washingtone.

Dizajnérka Sofia Tureková (vľavo) a Miss...
Dizajnérka Sofia Tureková (vľavo) a Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová na módnej prehliadke v spolupráci s +421 Foundation v rámci New York Fashion Week. Autor: Shawn Punch

Nadšenie neskrývala ani dizajnérka Sofia, ktorá bola zaskočená doslova šialenstvom medzi dievčatami, ktoré sa chceli na móle predvádzať jej modely.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #móda #New York #Miss Slovensko #Kristína Činčurová #Sofia Tureková

+ Neschudnete ak nebudete chcieť, sladké pochúťky vám k tomu nepomáhajú.
Nemajte strach z novej práce,...

+ Ak máte nejaký problém, riešte to so psychológom, nie je to hanba.
Hospodárte s peniazmi veľmi opatrne,...