Ashley, pozor na trón! Ďalšia modelka XXL zvádza svet krivkami

10.02.2017 09:30

Trón medzi modelkami kyprých kriviek patrí už takmer rok Ashley Grahamovej. Ale pozor, má poriadne sexi súperku. Na gala nadácie amfAR sa objavila aj Candice Huffin.

Topmodelka Candice Huffine na bankete Moet...
Topmodelka Candice Huffine na bankete Moet & Chandon Toasts. Autor: Image.net/Bryan Bedder/Getty Images for Moet & Chandon

Tridsaťdvaročná rodáčka z Washingtonu sa objavila v stredu večer na slávnostnom evente, ktorým štartuje newyorský týždeň módy. A bola rozhodne neprehliadnuteľná. Zaoblené tvary totiž odela do čiernych elastických šiat s priehľadnou trblietavou sieťovinou na rukávoch a živôtiku. Model patril dizajnérke Sophie Talletovej, ktorá si Candice vybrala na predvádzanie svojej kolekcie. A tmavovlasá kráska rozhodne nesklamala.

Herečka
		Scarlett Johansson na akcii
		amfAR's...
Herečka
		Chloe
		Sevigny.
+15Televízna osobnosť a
		modelka Heidi
		Klum.

So spomenutou Ashley Grahamovou sa Huffin stretla pri fotení kampane Plusisequal pred dvoma rokmi. Vtedy spoločne aj s ďalšími „plus-size“ modelkami pózovali v dámskej bielizni, aby podporili myšlienku proti diskriminácii žien s plnšími tvarmi.

Bola to však práve Huffin, ktorá mániu okolo kyprejších tvarov v modelingovom priemysle odštartovala. Stalo sa tak priamo na titulnej strane magazínu Vogue Italia. Talianska verzia módnika bola vôbec prvým serióznym módnym titulom, ktorý na svoju obálku umiestnil plnoštíhle dámy – a to navyše v sexi spodnej bielizni.

#plusisequalcampaign #lanebyrant

Fotka uverejnená používateľom Failure Isnt an Option (@sincerely_la_renee),

„Bol to neuveriteľný moment. Nikdy naň nezabudnem,“ vyznala sa Huffin neskôr, ktorá pred objektívom renomovaného Stevena Meisela vtedy pózovala s Robyn Lawleyovou a Tarou Lynnovou.

Na benefícii amfAR sa zase zabávala s kolegyňami ako Adriana Lima či Heidi Klum. Galériu si pozrite vyššie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#XXL modelka #modelka #krivky #Candice Huffin #Ashley Graham #amfar
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Veľmi rýchlo ste zabudli na svoje predsavzatia do nového roka.
Dožeňte zameškané, avšak neťahajte si prácu...

+ Starajte sa aj o členov vašej rodiny a kontrolujte ich aspoň telefonicky.
Budete musieť dnes vycestovať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk