Ani oblečená, ani nahá, ale nádherná! Kendall uchvátila na šou La Perla

11.02.2017 00:00

Je aktuálnou tvárou známej značky a vo štvrtok podvečer bola aj hlavnou hviezdou prehliadky La Perla. Samozrejme, reč je o Kendall Jennerovej.

Topmodelka Kendall Jenner predvádzala kolekciu...
Topmodelka Kendall Jenner predvádzala kolekciu La Perla v New Yorku. Autor: SITA/AP, Julie Jacobson

Topmodelka a členka slávnej televíznej rodiny sa objavila na prezentácii kolekcie jeseň-zima 2017, pričom nebola jedinou slávnou tvárou prítomnou na móle. Firma, ktorú preslávila najmä dámska spodná bielizeň, ale momentálne sa čoraz častejšie obracia aj smerom k denným a večerným odevom, si na šou zabookovala niekoľko slávnych mien.

Topmodelka Kendall
		Jenner predvádzala
		kolekciu...

Azda tým najznámejším je Naomi Campbell. Londýnska rodáčka bola zároveň aj najstaršou modelkou, no po boku o desaťročia mladších kolegýň nijako nezaostávala.

Po prehliadkovom móle tento večer kráčali aj dámy ako Joan Smalls, či britská topmodelka Jourdan Dunn a brazílske krásavice Lais Ribeiro a Isabeli Fontana. Medzi modelkami bola aj česká víťazka súťaže Elite Model Look Bára Podzimková (foto nižšie). Týždeň módy v New Yorku potrvá do budúceho piatka, aby ho potom bezprostredne nasledovali prezentácie nových kolekcií v Londýne, Miláne a Paríži.

Starting off my season great with @laperlalingerie show ✨ thank you so much for having me, loved working with you!! @edward_enninful @pg_dmcasting

Fotka uverejnená používateľom BARA (@barborapodzim­kova), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–02–10T02:44:41+0­0:00“>Feb 9, 2017 o 6:44 PST</time>

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#New York #nahá #móda #La Perla #krása #Kendall Jenner
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk