Ashley Graham má kriviek aj za dve modelky. A sexepílu tiež, aha!

18.02.2017 00:00

Vďaka pózovaniu na titulnej strane Sports Illustrated sa z nej stal nový sexidol. Modelka Ashley Graham nechýbala ani na uvedení najnovšieho čísla.

Minuloročná hviezda z titulnej strany Ashley...
Minuloročná hviezda z titulnej strany Ashley Graham prišla na podujatie tiež. V šatách Mestiza. Autor: Reuters, MIKE SEGAR

Kyprá kráska, ktorú kedysi kategorizovali ako manekýnku XXL, sa v posledných mesiacoch dostala na skutočné výslnie modelingovej brandže. Rešpekt si nezískala len u žien, ktorým príroda darovala kyprejšie krivky, ale aj predstaviteľov módnej brandže.

Topmodelka Kate Upton je hviezdou
		titulnej...
V novom
		vydaní magazínu Sports
		Illustrated...
+9Niekdajšia topmodelka
		Christie Brinkley
		(v...

Dôkazom bola napríklad stredajšia prehliadka dizajnéra Michaela Korsa, kde sa Venuša predvádzala po boku vyziabnutých kolegýň. Ako prvá „plus-size“ modelka sa tiež ocitla na titulnej strane magazínu Vogue US. Spoločne s ďalšími vychytenými tvárami módneho sveta.

Na štvrtkovej akcii Sports Illustrated však Ashley predvádzala predovšetkým to, čím sa vo svete preslávila. Svoj prirodzený sexepíl. V elastickom modeli šiat Mestiza nechala vyniknúť svoj zaoblený zadoček aj kypré stehná. Po boku štíhlych a súmerných žien vôbec nestrácala istotu a možno aj preto vyzerala ešte lepšie než mnohé z nich.

Topmodelka Ashley Graham na prehliadke kolekcie...
Topmodelka Ashley Graham na prehliadke kolekcie Michael Kors Jeseň-Zima 2017. Autor: Reuters, ANDREW KELLY

Plavkový špeciál magazínu Sports Illustrated vychádza raz ročne a tento rok dostal tému oslavy ženstva každého veku aj typu postavy. Aj preto sa vo vydaní objavuje 60-ročná modelka Christie Brinkley, ktorá v minulosti pravidelne pre magazín fotila. Na titulnej strane zase pózovala Kate Upton.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#úspech #Sports Illustrated Swimsuit Issue #kypré tvary #sexy #Ashley Graham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Držte sa zaužívaného a neskúšajte momentálne nič nové.
Kúpte si dnes niečo čo vás poteší a neľutujte...

+ Slnečné dni využite na prechádzky v prírode, prospeje vám to.
Rozširujte si svoje kontakty a komunikujte,...