Ashley Graham má kriviek aj za dve modelky. A sexepílu tiež, aha!

18.02.2017 00:00

Vďaka pózovaniu na titulnej strane Sports Illustrated sa z nej stal nový sexidol. Modelka Ashley Graham nechýbala ani na uvedení najnovšieho čísla.

Minuloročná hviezda z titulnej strany Ashley...
Minuloročná hviezda z titulnej strany Ashley Graham prišla na podujatie tiež. V šatách Mestiza. Autor: Reuters, MIKE SEGAR

Kyprá kráska, ktorú kedysi kategorizovali ako manekýnku XXL, sa v posledných mesiacoch dostala na skutočné výslnie modelingovej brandže. Rešpekt si nezískala len u žien, ktorým príroda darovala kyprejšie krivky, ale aj predstaviteľov módnej brandže.

Topmodelka
		Kate Upton je hviezdou
		titulnej...

Dôkazom bola napríklad stredajšia prehliadka dizajnéra Michaela Korsa, kde sa Venuša predvádzala po boku vyziabnutých kolegýň. Ako prvá „plus-size“ modelka sa tiež ocitla na titulnej strane magazínu Vogue US. Spoločne s ďalšími vychytenými tvárami módneho sveta.

Na štvrtkovej akcii Sports Illustrated však Ashley predvádzala predovšetkým to, čím sa vo svete preslávila. Svoj prirodzený sexepíl. V elastickom modeli šiat Mestiza nechala vyniknúť svoj zaoblený zadoček aj kypré stehná. Po boku štíhlych a súmerných žien vôbec nestrácala istotu a možno aj preto vyzerala ešte lepšie než mnohé z nich.

Topmodelka Ashley Graham na prehliadke kolekcie...
Topmodelka Ashley Graham na prehliadke kolekcie Michael Kors Jeseň-Zima 2017. Autor: Reuters, ANDREW KELLY

Plavkový špeciál magazínu Sports Illustrated vychádza raz ročne a tento rok dostal tému oslavy ženstva každého veku aj typu postavy. Aj preto sa vo vydaní objavuje 60-ročná modelka Christie Brinkley, ktorá v minulosti pravidelne pre magazín fotila. Na titulnej strane zase pózovala Kate Upton.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#úspech #Sports Illustrated Swimsuit Issue #sexy #kypré tvary #Ashley Graham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk