To je rodinka! Crawfordovej dcéra vyráža krásou dych, nesklame ani syn

04.04.2017 08:20

Ak by mali do prospektov nájsť dokonalú americkú rodinku, u bývalej supermodelky Cindy Crawfordovej by určite uspeli. Jej família je ako zo žurnálu.

Topmodelka Cindy Crawford (druhá zľava) s...
Topmodelka Cindy Crawford (druhá zľava) s manželom Rande Gerberom a ich deti - dcéry Kaia Jorden Gerber a syn Presley Walker Gerber na akcii Fashion Los Angeles Awards. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

S manželom Rande Gerberom a deťmi Kaiou a Presleym to modelka potvrdila aj cez víkend, keď sa rodinné kvarteto zúčastnilo na vyhlásení tretieho ročníka Módnych cien v Los Angeles. Dôvod ich prítomnosti by ste možno pripisovalo slávnej mame, alebo jej krásnej dcére, ale bol trošku iný. V hlavnej úlohe bol práve Presley Gerber.

Sedemnásťročný syn niekdajšej supermodelky totiž kráča v maminých šľapajach a odniesol si z podujatia cenu Emerging Model of the year. Vysoký blonďák so zasneným pohľadom má množstvo fanúšičiek a z ceny sa skutočne tešil.

Pohľady objektívov však pochopiteľne smerovali aj na jeho mladšiu sestru Kaiu. Takmer dokonalá kópia svojej mamy sa na akcii objavila vo vínových šatách s rozparkom, ktoré odhaľovali jej dokonalú postavu aj štíhle a poriadne dlhé nohy.

Obe ratolesti Crawfordovej a Gerbera odštartovali módnu kariéru už ako deti, keď sa objavili v niekoľkých reklamách. Ako naznačila slávna Cindy, nebude ani jednému brániť v tom, aby robil, čo ho baví. Upozornila však, že modeling je tvrdý chlebíček a verí, že jej deti si vyskúšajú aj jeho náročnejšiu časť, aby si vážili, ak uspejú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rodina #Presley Gerber #krása #Kaia Gerber #deti #Cindy Crawford
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Obedujte teplé jedlá so zeleninou, prospeje vám to.
Preberte si všetky pre a proti a následne sa...

+ Uvoľnite sa v kruhu rodiny, urobí vám to dobre.
Realizujte svoje plány pomaly, nebojte sa, všetko časom...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk