Heidi Klum na dovolenke vyráža dych: Fakt mini bikiny, fakt sexi telo!

Niežeby to bolo úplné prekvapenie - bývalé topmodelky si zvyknú svoju figúru starostlivo udržiavať. Ale pohľad na Heidi Klumovú aj tak vzbudí pozornosť.

Topmodelka a televízna osobnosť Heidi Klum na dovolenke na
ostrovoch Turks and Caicos.
Topmodelka a televízna osobnosť Heidi Klum na dovolenke na ostrovoch Turks and Caicos.
Autor: Profimedia

Dnes 43-ročná Nemka, ktorá sa presadila s úspechom v televíznom biznise v USA, sa už roky radí medzi ženy s najsexi telom na planéte. A nezmenil to ani príchod štyridsiatky či pôrod štyroch detí, ktoré stihla modelka a televízna porotkyňa priviesť na svet.

Klumovú pred pár dňami zachytili objektívy exotickom ostrove Turks & Caicos, ktorý si s milencom Vitom Schnabelom vybrali za miesto jarnej dovolenky. Dlhonohá Klum v bikinách naozaj miniatúrnych rozmerov patrila skutočne k ozdobám pláže.

Zdá sa až neuveriteľné, že môže vyzerať takto bezchybne, hoci tento rok oslávi už 44. narodeniny. Okrem genetických predispozícií sú to však aj hodiny tvrdého tréningu každý deň, ktoré vraj krásku udržiavajú vo forme.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.