To vážne? Ruská kráska Shayk pár týždňov po pôrode ohúrila v bikinách

Realita? Zdá sa, že hej. Ruská topmodelka a príležitostná herečka Irina Shayk je len pár týždňov po pôrode v dokonalej forme.

Pre-sunset #currentsituation

Príspevok, ktorý zdieľa irinashayk (@irinashayk), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–04–19T02:30:21+0­0:00“>Apr 18, 2017 o 7:30 PDT</time>

Tvrdiť by to mala aspoň fotografia, ktorú modelka zverejnila na svojom Instagrame. Na zábere leží na nafukovačke v bazéne. Ležadlo v tvare ženských pier necháva vyniknúť jej nádherné krivky v dvojdielnych bikinách.

„Momentálna situácia,“ napísala Shayk pod momentku, ktorá vraj vznikla v čase chvíľu pred západom slnka. Aj z tohoto popisu by sa mohlo javiť, že Ruska sa nesnaží oklamať svojich fanúšikov starými zábermi, ale delí sa o tie najčerstvejšie.

Vzhľadom na to, že len pred pár týždňami priviedla na svet prvé dieťa, sa to javí priam ako zázrak. Bývalá partnerka futbalistu Cristiana Ronalda porodila ratolesť svojmu súčasnému partnerovi – hercovi Bradleymu Cooperovi.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

Ukrajina, vojaci

Na východe Ukrajiny zahynul pozorovateľ OBSE

23.04.2017 13:31

Pozorovateľ Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) prišiel o život na východe Ukrajiny.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.