Stalloneho dcéry ako tínedžerky: Otcovi kradli čísla na slávnych fešákov!

Byť tínedžerka a mať slávneho otca má svoje isté výhody. Napríklad aj tatkov mobilný telefón plný čísel slávnych fešákov.

Miss Zlatých glóbusov - zľava: Sistine Stallone, Scarlet Stallone a Sophia Stallone.
Miss Zlatých glóbusov - zľava: Sistine Stallone, Scarlet Stallone a Sophia Stallone.
Autor: ,
Miss Zlatých glóbusov - zľava: Sistine Stallone, Scarlet
Stallone a Sophia Stallone.
Miss Zlatých glóbusov - zľava: Sistine Stallone, Scarlet Stallone a Sophia Stallone.
Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

V najnovšom vydaní magazínu Harper's Bazaar o tom hovorila Sistine Stallone – dnes 18-ročná dcéra známeho herca a režiséra Sylvestra Stalloneho. „Keď som bola menšia, zvykla som sa hrabať v otcovom mobile a opisovať si čísla,“ prezradila s humorom časopisu. „Napríklad som takto získala číslo Liama Hemswortha. Áno, aj som mu volala. Ale nikdy nezodvihol,“ priznala sa prostredná z trojice dcér, ktoré má Stallone s modelkou Jennifer Flavinovou.

Hoci všetky vyrastali pred svetlami reflektorov a mohli by byť na slávnych ľudí zvyknuté, prezradili, že z niektorých idolov sa aj im podlamujú kolená. Napríklad Sistine bola vraj celá bez seba, keď zistila, že si ju po zoznámení vďaka rodičom zapamätal Leonardo DiCaprio. Jej mladšia sestra, štrnásťročná Scarlett zase prežívala veľmi nervózne stretnutie s Ryanom Reynoldsom. Páči sa jej a videla vraj všetky jeho filmy.

Všetky tri dievčatá, teda 20-ročná Sophia, 18-ročná Sistine a 14-ročná Scarlett, spoločne pózovali pre módne periodikum a spoločne s redaktormi hovorili okrem iného aj o svojich rituáloch krásy. Ako trio dievčat majú v tom vraj celkom jasno a spoločne absolvujú mnohé skrášľujúce procedúry či typické babince, kde sa všetko krúti okolo mejkapu či vlasov. A samozrejme, chlapcov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

Na východe Ukrajiny zahynul pozorovateľ OBSE

23.04.2017 13:31

Pozorovateľ Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) prišiel o život na východe Ukrajiny.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.