Stalloneho dcéry ako tínedžerky: Otcovi kradli čísla na slávnych fešákov!

20.04.2017 08:30
Miss Zlatých glóbusov - zľava: Sistine...
Miss Zlatých glóbusov - zľava: Sistine Stallone, Scarlet Stallone a Sophia Stallone. Autor: ,

Byť tínedžerka a mať slávneho otca má svoje isté výhody. Napríklad aj tatkov mobilný telefón plný čísel slávnych fešákov.

Miss Zlatých glóbusov - zľava: Sistine...
Miss Zlatých glóbusov - zľava: Sistine Stallone, Scarlet Stallone a Sophia Stallone. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

V najnovšom vydaní magazínu Harper's Bazaar o tom hovorila Sistine Stallone – dnes 18-ročná dcéra známeho herca a režiséra Sylvestra Stalloneho. „Keď som bola menšia, zvykla som sa hrabať v otcovom mobile a opisovať si čísla,“ prezradila s humorom časopisu. „Napríklad som takto získala číslo Liama Hemswortha. Áno, aj som mu volala. Ale nikdy nezodvihol,“ priznala sa prostredná z trojice dcér, ktoré má Stallone s modelkou Jennifer Flavinovou.

Hoci všetky vyrastali pred svetlami reflektorov a mohli by byť na slávnych ľudí zvyknuté, prezradili, že z niektorých idolov sa aj im podlamujú kolená. Napríklad Sistine bola vraj celá bez seba, keď zistila, že si ju po zoznámení vďaka rodičom zapamätal Leonardo DiCaprio. Jej mladšia sestra, štrnásťročná Scarlett zase prežívala veľmi nervózne stretnutie s Ryanom Reynoldsom. Páči sa jej a videla vraj všetky jeho filmy.

Všetky tri dievčatá, teda 20-ročná Sophia, 18-ročná Sistine a 14-ročná Scarlett, spoločne pózovali pre módne periodikum a spoločne s redaktormi hovorili okrem iného aj o svojich rituáloch krásy. Ako trio dievčat majú v tom vraj celkom jasno a spoločne absolvujú mnohé skrášľujúce procedúry či typické babince, kde sa všetko krúti okolo mejkapu či vlasov. A samozrejme, chlapcov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sistine Stallone #sestry #Liam Hemsworth #idol #Harper's Bazaar
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nájdite si dostatok času na prechádzky prírodou, odbúrate stres.
Mali by ste začať premýšľať, čo urobíte s...

+ Zmeňte myslenie, pretože sila myšlienky je nekonečná.
Nerozmýšľajte stále len o majetku, byť bohatý...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk