Úchvatná nevesta Miranda Kerr: Šaty od Diora vyrazili dych aj jej!

17.07.2017 14:55

Hoci sa vydala už koncom mája, až dnes sa na verejnosti objavujú zábery z veľkolepej svadby topmodelky Mirandy Kerrovej. A veruže, jej svadobná róba vyráža dych.

Príspevok, ktorý zdieľa Miranda (@mirandakerr),

Tridsaťštyriročná austrálska rodáčka povedala pred necelými dvoma mesiacmi áno podnikateľovi Evanovi Spiegelovi. Pri obrade nechýbal ani magazín Vogue, ktorý nevestu zvečnil pre najnovšie vydanie. Miranda Kerr sa tak na stránkach časopisu objavuje v pompéznej svadobnej kreácii Dior Haute Couture, ktorú vytvorila návrhárka Maria Grazia Chiuri.

„Myslím si, že snom každého dievčaťa je, aby jej svadobné šaty navrhli u Diora. Hovorila som si, ak sa tento nápad bude pozdávať Marii, pôjdem do toho,“ uviedla Kerr pre portál módneho magazínu. Prípravu a výber šiat prebývalú manželku herca Orlanda Blooma zorganizovali práve v redakcii najslávnejšieho módnika. Samozrejme, výmenou za exkluzívny materiál – možnosť nafotiť krásku počas jej dňa D.

Thank you Maria Grazia Chiuri and @dior for creating my dream wedding dress

Príspevok, ktorý zdieľa Miranda (@mirandakerr),

„Úprimne, nedokážem si predstaviť krajšie svadobné šaty,“ konštatovala Kerr na margo snehobielych šiat s nadýchanou sukňou a vlečkou, ktoré výrazne čerpali inšpiráciu z diorovských archívov 50-tych rokov minulého storočia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svadobné šaty #svadba #šaty #Miranda Kerr #krása #Dior Couture
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes vás nemá čo prekvapiť, nemáte sa čoho obávať.
Sami najlepšie viete, prečo ste sa tak rozhodli,...

+ Adrenalínovým dobrodružstvám sa radšej vyhnite, dnes nato nemáte žalúdok.
Máte viac sily do práce ako si...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk