Mama ma naučila byť sama sebou, vyhlasuje krásna Kaia Gerber

Má len pätnásť rokov, ale je zjavne zrodená pre to, aby sa stala topmodelkou. Kaia Gerber, dcéra Cindy Crawfordovej, prezradila, čo ju slávna mama naučila.

18.08.2017 00:00
Kaia Gerber Foto:
Kaia Gerber na Instagrame.

V rozhovore pre magazín TeenVogue sa dlhonohá tínedžerka rozhovorila o tom, že dlho si neuvedomovala, že jej mama je slávna a obdivovaná žena. „Zmenilo sa to, keď som mala osem. Na narodeninovú oslavu sme šli do Disneylandu a tam som začala chápať, čo sa deje. Chcela som sa fotografovať s princeznami a všetci okolo sa túžili odfotiť s mojou mamou,“ prezradila v rozhovore Kaia.

Na mamu vraj nikdy nežiarlila. Určite aj preto, že obaja rodičia – Cindy Crawford a Rande Gerber – učili svoje deti skromnosti a zároveň im dopriali poznať hodnota seba samých.

„Vždy ma učili, aby som bola sama sebou, aby som nasledovala moje inštinkty. A tiež mi hovorili, že by som nemala dovoliť, aby iní ľudia ovplyvňovali to, čo túžim robiť. Veci v živote sa zmenia, ak akceptujete, kto ste a nesnažíte sa zmeniť,“ uviedla v interview 15-ročná kráska, ktorá prvé skúsenosti s modelingom získala ešte ako dieťa. Momentálne účinkuje napríklad v kampani na džínsové oblečenie Hudson.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #sláva #Cindy Crawford #detstvo #Kaia Gerber

+ Skúste sa poradiť so svojim psychológom o svojich problémoch.
Prijmite dobrú pracovnú ponuku bez váhania,...

+ Absolvujte celodennú turistiku v prírode, prospeje nielen vám.
Viete, že ste v tom nevinne tak sa začnite...