Mama ma naučila byť sama sebou, vyhlasuje krásna Kaia Gerber

18.08.2017 00:00
Kaia Gerber
Kaia Gerber na Instagrame. Autor:

Má len pätnásť rokov, ale je zjavne zrodená pre to, aby sa stala topmodelkou. Kaia Gerber, dcéra Cindy Crawfordovej, prezradila, čo ju slávna mama naučila.

V rozhovore pre magazín TeenVogue sa dlhonohá tínedžerka rozhovorila o tom, že dlho si neuvedomovala, že jej mama je slávna a obdivovaná žena. „Zmenilo sa to, keď som mala osem. Na narodeninovú oslavu sme šli do Disneylandu a tam som začala chápať, čo sa deje. Chcela som sa fotografovať s princeznami a všetci okolo sa túžili odfotiť s mojou mamou,“ prezradila v rozhovore Kaia.

Na mamu vraj nikdy nežiarlila. Určite aj preto, že obaja rodičia – Cindy Crawford a Rande Gerber – učili svoje deti skromnosti a zároveň im dopriali poznať hodnota seba samých.

„Vždy ma učili, aby som bola sama sebou, aby som nasledovala moje inštinkty. A tiež mi hovorili, že by som nemala dovoliť, aby iní ľudia ovplyvňovali to, čo túžim robiť. Veci v živote sa zmenia, ak akceptujete, kto ste a nesnažíte sa zmeniť,“ uviedla v interview 15-ročná kráska, ktorá prvé skúsenosti s modelingom získala ešte ako dieťa. Momentálne účinkuje napríklad v kampani na džínsové oblečenie Hudson.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sláva #Kaia Gerber #detstvo #Cindy Crawford
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si sladkosti na nervy, budete pokojnejší a prospeje vám to.
O svojich finančných problémoch sa...

+ Zdravotné problémy treba riešiť okamžite, nečakajte nato kým bude neskoro.
Dodajte si odvahu a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk