To je šok! Ako vyzerala krásna Shannon de Lima kedysi - neuveríte!

23.08.2017 00:00

O tom, že v krajinách Latinskej Ameriky sa bežne nechávajú ženy aj muži upraviť pod nožom plastického chirurga, vie celý svet. Potom však príde reálny dôkaz a mnohí sú zaskočení.

Shannon de Lima na archívnom zábere s...
Shannon de Lima na archívnom zábere s expartnerom Marcom Anthonym. Autor: SITA/AP, Alan Diaz

To sa stalo aj v súvislosti s topmodelkou Shannon de Lima, rodáčkou z Venezuely, ktorú celosvetovo preslávilo predovšetkým manželstvo so spevákom a hudobníkom Marcom Anthonym.

Bývalý manžel speváčky Jennifer Lopezovej začal s 29-ročnou kráskou randiť pred niekoľkými rokmi – vtedy dlhonohá a obdarená krásavica po jeho boku pútala patričnú pozornosť. Konieckoncov, to dokáže aj dnes. De Lima však v začiatkoch svojej kariéry vyzerala celkom inak.

Na viacerých portáloch sa objavil záber, ktorý má údajne zachytávať modelku a bývalú účastníčku súťaží krásy v jej pôvodnom „vydaní“. A rozdielov sa dá nájsť fakt veľa.

Jueves de #tbt y aquí tenemos a la hermosa @shadelima #shannondelima

Príspevok, ktorý zdieľa REVISTA GENTE LATINA (@gentelatinam),

V prvom rade určite udrie do očí celkom iný tvar nosa. De Lima má pravdepodobne preoperovanú aj sánku a vylepšenú oblasť očného okolia. Potom, samozrejme, nechýba ani plastická operácia poprsia. Od takmer plochej hrude sa modelka posunula k poriadne kyprým tvarom. Jej podoba je skrátka ako podoba dvoch rôznych žien.

Zástupcovia De Limy zatiaľ nereagovali, ale fotografia, ktorá obletela latino svet je zjavne pravá. Samotná kráska, ktorá si už na Anthonyho našla náhradu, je však so svojím vzhľadom spokojná a nič na zmenách neľutuje.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#plastická operácia #kedysi #hviezdy po rokoch #Shannon De Lima
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si sladkosti na nervy, budete pokojnejší a prospeje vám to.
O svojich finančných problémoch sa...

+ Zdravotné problémy treba riešiť okamžite, nečakajte nato kým bude neskoro.
Dodajte si odvahu a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk